• Wysyłka w 24h Wysyłka w 24h
  • Darmowa dostawa już od 200 zł Darmowa dostawa już od 200 zł
  • Bezpieczne formy płatności Bezpieczne formy płatności
Logo mobile

Poznaj produkt

Kolagen w ciele człowieka stanowi najważniejszą grupę białek wchodzącą w skład struktury organizmu. Jako białko strukturalne odpowiada za uelastycznianie, łączenie i sprężystość tkanek, narządów, naczyń krwionośnych i stawów. Jest odpowiedzialne za dobrą kondycję organizmu, sprawność i wytrzymałość ciała człowieka. Dlatego, aby poprawić czy zachować zdrowie, mobilność narządu ruchu, jak i utrzymać jędrność ciała oraz dobry wygląd skóry, włosów czy paznokci rekomendowane jest suplementowanie kolagenu w diecie człowieka. Kolagen do picia Collibre® Active, Beauty i Vital w postaci hydrolizatu, dzięki zawartości enzymów kolagnenazy znakomicie wchłania się z przewodu pokarmowego (95 proc.) i wraz z krwią dostarczany jest do tkanek i narządów w organizmie człowieka, uzupełniając jego niedobory.

 

Produkcja pitnego kolagenu Collibre

Proces produkcji płynnego kolagenu Collibre® Active, Beauty i Vital odbywa się w Austrii. Specjalnie opracowana receptura i szereg badań laboratoryjnych umożliwia osiągnięcie idealnego w proporcji, jak i bezpieczeństwie suplementu wspierającego zdrowie człowieka.

Fabryka, w której prowadzony jest proces wytwórczy płynnego kolagenu Collibre®, posiada nieosiągalną w Polsce, najwyższej jakości linię produkcyjną. Dzięki szczegółowo zaplanowanemu procesowi, wyśrubowanym normom i ciągłej kontroli jakości, dostarczamy produkt spełniający najwyższe wymagania odbiorców. Automatyzacja procesu przygotowania preparatu wraz z napełnianiem w atmosferze chronionej zapewnia jego trwałość i ochronę mikrobiologiczną. Każda butelka, po napełnieniu płynnym kolagenem Collibre® jest zamykana i przechodzi proces kontroli jakości. Tak przygotowane partie produktu – poddawane dodatkowej, wyrywkowej laboratoryjnej kontroli – są sleevowane, pakowane i przygotowywane do transportu.

Poznaj skład produktów

Sprawdź szczegółowy skład i referencyjne wartości spożycia (%RWS) rozwijając opisy produktów.

Cenimy Twoją prywatność. Korzystając z tej strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Używamy plików cookie, aby zapewnić Ci wspaniałe wrażenia i pomóc w efektywnym działaniu naszej witryny. Polityka prywatności. Regulamin.