• Wysyłka w 24h Wysyłka w 24h
  • Darmowa dostawa już od 200 zł Darmowa dostawa już od 200 zł
  • Bezpieczne formy płatności Bezpieczne formy płatności
Logo mobile

Naturalny sposób na młodą skórę! Kolagen do picia Collibre.

27 stycznia 2021

collagen beauty drink, naturalny kolagen, płynny kolagen

W ciągu całego roku nasza skóra poddawana jest wielu czynnikom zewnętrznym, takim jak słońce, zimno, suche powietrze czy kosmetyki. Tak jak zabezpieczamy swoją skórę z zewnątrz – stosując kremy, tak warto zadbać o nią od środka. Na co zwrócić uwagę w naturalnych metodach na młodą skórę? Sprawdź w naszym artykule. 

Dostarczaj składniki odżywcze, których potrzebujesz.

Na zdrową i młodo wyglądającą skórę wpływa to, co zjadamy. Pikantne potrawy przyczyniają się do zaburzeń gruczołów, przez co łatwo o efekty w postaci trądziku czy wyprysków. Niektóre potrawy potrafią uczulać lub alergizować skórę, przez co bywa ona podrażniona i zaczerwieniona. Cukier prosty w nadmiarze, alkohol, czy inne używki takie jak kawa i papierosy również odciskają swoje piętno na naszej twarzy. Dlatego tak ważna jest równowaga i ograniczenie złych nawyków tak żywieniowych, jak i zdrowotnych.

Sięgaj po sprawdzone i bezpieczne produkty.

Zbilansowana dieta dostarcza nam niezbędne składniki odżywcze, witaminy i minerały. Jest jednak jeden składnik stanowiący blisko 40% składu masy ciała człowieka, który trudno dostarczyć w skuteczny sposób ze zwykłym pożywieniem. Kolagen. Jego obecność w ciele człowieka wraz z wiekiem ulega zmniejszeniu poprzez ograniczone możliwości odtwarzania i reprodukcji, początek tego procesu zaczyna się po 30 roku życia. Dlatego już wtedy warto włączyć hydrolizowany kolagen do picia Collibre do swojej diety.

 

 

Wygodny drink kolagenowy na każdy dzień.

Produkty Collibre to maksymalna dawka hydrolizowanego kolagenu wzbogacona w witaminy i krzem zamknięte w 140 ml butelce. Wysoko przyswajalny hydrolizat szwajcarskiego kolagenu bez laktozy i konserwantów, poddany procesowi pasteryzacji i przygotowany w warunkach antyseptycznych w Austrii gwarantuje jakość produktu i bezpieczeństwo stosowania. Sięgnij po jeden z dostępnych drinków Collibre ACTIVE, BEAUTY czy VITAL w kuracji kolagenowej i ciesz się zdrową, lśniącą i napiętą skórą, a także silnymi włosami i paznokciami. Kolagen również wpływ na stawy, narządy wewnętrzne, a nawet kości, dlatego kuracja hydrolizowanym kolagenem Collibre będzie dla Twojego ciała zastrzykiem młodości.

Jaki kolagen wybrać?

Jeśli zastanawiasz się, czy lepszy od kolagenu w płynie będzie kolagen w proszku lub tabletkach, zapoznaj się z naszym artykułem. Poruszamy w nim kwestie związane z wygodą i skutecznością tych trzech rodzajów kolagenu. Sprawdź też, który z wariantów kolagenu Collibre będzie najodpowiedniejszy dla Ciebie w naszym porównaniu na stronie.

Sprawdź skuteczność hydrolizowanego kolagenu Collibre na własnej skórze.

 

 

Polecane wpisy na blogu:

 

Cenimy Twoją prywatność. Korzystając z tej strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Używamy plików cookie, aby zapewnić Ci wspaniałe wrażenia i pomóc w efektywnym działaniu naszej witryny. Polityka prywatności. Regulamin.