Newsletter


  SOCIAL MEDIA

  Get inspired

  Subscribe to our Newsletter for news on latest products and sales


   Szukaj

   Kolagen na ścięgna

     /  Kolagen na ścięgna

   Kolagen na ścięgna

   Uszkodzenie zamkniętego ścięgna występuje zarówno w bezpośrednim urazie jak i w wyniku aktywnego skurczu mięśnia. Zapalenie ścięgna to proces w samej tkance ścięgna. Takie uszkodzenia ścięgna charakteryzuje się dużym bólem w czasie skurczu mięśni i osłabieniem siły mięśni. Kolagen jest głównym materiałem chrząstki stawowej i wiązadeł. Jest jednym z najczęstszych białek w ludzkim ciele. Kolagen występuje w prawie każdej tkance, jest to białko strukturalne, które formuje ciało i zapewnia siłę jego tkanek. Najwyższa zawartość kolagenu występuje w kościach, wiązadłach i chrząstkach.

   Active Drink Collibre

   38,50 299,00 
   Beauty Drink Collibre

   38,50 299,00 
   Kolagen Vital Drink Collibre

   38,50 299,00 

   Rozróżniamy 3 główne typy kolagenu – hydrolizowany kolagen typu i, hydrolizowany kolagen typu ii i hydrolizowany kolagen typu iii. Brak kolagenu, a dokładniej – jego odpowiedniej ilości w ciele powoduje różne uszkodzenia wiązadeł i stawów, dlatego też tak ważne jest, by dbać o odpowiednią ilość kolagenu. Prostym sposobem na uzupełnienie jego braków jest jego suplementacja. Nasz kolagen do picia Collibre® to idealne rozwiązanie na tego typu problemy.

   Kolagen na ścięgno achillesa

   Pozytywne efekty suplementacji kolagenem to:

   1. wzmocnienie chrząstek,
   2. ścięgien i wiązadeł,
   3. wzmocnienie kości

    

   Jak wiadomo, każde ćwiczenie fizyczne obciąża wiązadła i stawy. Samo pożywienie w postaci nawet zdrowej diety nie wystarczy, żeby utrzymać swoje stawy w zdrowiu, powinniśmy wzmacniać je odpowiednią dawką kolagenu. Glukozamina to główny składnik mazi stawowej. Jest wiele plusów zażywania glukozaminy – wspiera ona odbudowę tkanki chrząstnej stawowej, wzmacnia ją i uelastycznia oraz wpływa na jej funkcjonowanie. Chondroityna to jeden z głównych składników chrząstki. Jest ona odpowiedzialna za syntezę tkanki łącznej, między innymi kolagenu, ale też wiele ważnych enzymów i przeciwciał. Do tego preparat spod naszej ręki, najwyższej jakości kolagen jest wzbogacony o witaminę C, która także pozytywnie wpływa na wytwarzanie kolagenu i jako silny antyoksydant chroni cały organizm przed wolnymi rodnikami, które powstają podczas intensywnego wysiłku fizycznego.

   Swiss collagen active drink to płynny kolagen Collibre®, który jest zalecany do stosowania jako suplement diety. Collibre® pomaga uzupełnić w bardzo szybkim tempie braki kolagenu w organizmie, a dodatkowa zawartość witamin oraz krzemu wspomaga proces dystrybucji kolagenu oraz regeneruje cały organizm. Preparat przygotowany jest do bezpośredniego stosowania dzięki formie jego podania. Myśląc o każdym, kto pragnie uzupełnić kolagen w ciele, wzmocnić je, nawilżyć od wewnątrz i opóźnić oznaki starzenia się skóry, przygotowaliśmy go w formie niewielkich, 140 mililitrowych buteleczek, które zmieszczą się w każdej torebce i będą z Tobą zawsze i wszędzie, gdzie tylko potrzebujesz.

   Kolagen na zerwane ścięgna

   Zadbaj o siebie i bądź zawsze aktywny dzięki płynnemu kolagenowi Collibre®!

   Kolagen w formie wygodnego płynu, zamknięty szczelnie w niewielkich buteleczkach jako dzienna dawka tego rewelacyjnego źródła zdrowia i młodości ma wszechstronne działanie. Wspomaga procesy szybkiej zdolności organizmu do regeneracji po treningu i w ewentualnych urazach, wspiera wytrzymałość ścięgien, chrząstek stawowych i wiązadeł, poprawia wydolność organizmu, wzmacnia system odpornościowy, a co ważne dla tych, którzy dbają o linię – ogranicza apetyt i utrzymuje odpowiednią wagę ciała.

   Kolagen ścięgna

   Jeśli szukasz odpowiedniego wsparcia podczas aktywnego trybu życia, skorzystaj z Collibre®Activ! Płynny kolagen w postaci hydrolizatu w dawce maksymalnej 10 000 mg jest wzbogacony o witaminy A, C oraz krzem, które doskonale uzupełniają Twoją dietę o niezbędne składniki, aby Twoje ciało szybciej się zregenerowało po wzmożonym wysiłku.

   Jak wiadomo, uprawianie sportu niesie dla naszego zdrowia wiele korzyści. Co istotne, podnosi poziom endorfin czyli hormonów szczęścia. Aktywność fizyczna zmniejsza także zachorowania na choroby cywilizacyjne, takie jak np. nadciśnienie. Pomaga także w rozładowaniu napięcia codziennych stresów i w wielu negatywnych emocjach.

   Stosowanie przez minimum miesiąc naszego kolagenu Collibre®Activ przyczyni się do odnowy stawów, wiązadeł i ścięgien, poprawi sprężystość naczyń krwionośnych i odżywi Twoje narządy wewnętrzne – także skórę, działając na nią od wewnątrz, co jest o wiele bardziej skuteczne, niż odżywianie jej zewnętrznie. Ruchomość i elastyczność stawów spada wraz z ukończeniem 25 roku życia. Kiedy eksploatujemy dodatkowo swoje ciało wysiłkiem fizycznym w zmożonej formie, zużywamy go o wiele szybciej. Dlatego też tak ważna jest suplementacja kolagenu w płynie z uwagi na jego najlepszą wchłanialność. Jeśli odczuwasz bóle w stawach, podczas uprawiania sportu czy też podczas zwyczajnych, codziennych czynności, sięgnij po kolagen Collibre® w płynie, w formie wygodnej buteleczki i zadbaj o swoje zdrowie.

   Zmień tryb życia z kolagenem w formie płynnej dla swojego lepszego samopoczucia, zdrowych ścięgien i stawów. Jest on idealny zarówno dla osób starszych jak i młodych, które są narażone na wszelkiego rodzaju urazy wiązadeł.