• Wysyłka w 24h Wysyłka w 24h
  • Darmowa dostawa już od 200 zł Darmowa dostawa już od 200 zł
  • Bezpieczne formy płatności Bezpieczne formy płatności
Logo mobile

Kolagen na ścięgna

Uszkodzenie zamkniętego ścięgna występuje zarówno w bezpośrednim urazie, jak i w wyniku aktywnego skurczu mięśnia. Zapalenie ścięgna to proces w samej tkance ścięgna. Takie uszkodzenie ścięgna charakteryzuje się dużym bólem w czasie skurczu mięśni i osłabieniem siły mięśni. Takim dolegliwościom można skutecznie zapobiec, wybierając kolagen ścięgno Achillesa Collibre®.

Kolagen jest głównym materiałem chrząstki stawowej i więzadeł i jednocześnie jednym z najliczniejszych białek występujących w ludzkim ciele. Kolagen zawarty jest w prawie każdej tkance, jest to białko strukturalne, które formuje ciało i zapewnia siłę jego tkanek. Najwyższa zawartość kolagenu występuje w kościach, więzadłach i chrząstkach.

Rozróżniamy 3 główne typy kolagenu – hydrolizowany kolagen typu I, hydrolizowany kolagen typu II i hydrolizowany kolagen typu III. Brak kolagenu, a dokładniej jego odpowiedniej ilości w ciele powoduje uszkodzenia więzadeł i stawów, dlatego też tak ważne jest, by dbać o zalecaną ilość kolagenu i w razie potrzeby uzupełniać niedobory. Najprostszym i najwygodniejszym sposobem na uzupełnienie jego braków jest suplementacja. Nasz kolagen na zerwane ścięgna Collibre® do picia to idealne rozwiązanie na tego typu problemy.


Active Drink

Dla Twoich aktywności, szybkiej regeneracji i lepszych wyników!


Vital Drink

Jako uzupełnienie w procesie rekonwalescencji. Dla Twojej witalności i lepszego samopoczucia!

Kolagen na ścięgno Achillesa

Pozytywne efekty suplementacji kolagenem to:

  1. wzmocnienie chrząstek,
  2. regeneracja i wzmocnienie ścięgien i więzadeł,
  3. gwarancja elastycznych ścięgien, mniejsze ryzyko wystąpienia urazów ścięgien;
  4. wzmocnienie kości

Jak wiadomo, każde ćwiczenie fizyczne obciąża więzadła i stawy. Samo pożywienie w postaci nawet zdrowej diety nie wystarczy, żeby utrzymać swoje stawy w zdrowiu, powinniśmy wzmacniać je odpowiednią dawką kolagenu. Dodatkowo nasze suplementy diety – kolagen na ścięgna wzbogacony jest o witaminę C, która pozytywnie wpływa na wytwarzanie naturalnego kolagenu w organizmie i jako silny antyoksydant ochrania nas przed wolnymi rodnikami, które powstają podczas intensywnego wysiłku fizycznego.

Swiss Collagen Active Drink to płynny kolagen Collibre®, który jest zalecany do stosowania jako suplement diety. Zawiera w składzie m.in. wołowe peptydy kolagenowe oraz szereg zbawiennych dla zdrowia witamin oraz składników mineralnych. Collibre® pomaga uzupełnić w bardzo szybkim tempie braki kolagenu w organizmie, a dodatkowa zawartość witamin oraz krzemu wspomaga proces dystrybucji kolagenu i regeneracji całego organizmu.

Preparat przygotowany jest do bezpośredniego stosowania dzięki praktycznej formie jego podania. Myśląc o każdym, kto pragnie uzupełnić kolagen w ciele, wzmocnić je, nawilżyć od wewnątrz i opóźnić oznaki starzenia się skóry, przygotowaliśmy go w formie niewielkich, 140 mililitrowych buteleczek, które zmieszczą się w każdej torebce i będą z Tobą zawsze i wszędzie, gdzie tego potrzebujesz.

Kolagen na zerwane ścięgna – bioaktywne peptydy kolagenowe dla lepszego zdrowia i mobilności

Zadbaj o siebie i bądź zawsze aktywny dzięki płynnemu kolagenowi Collibre®! Co wyróżnia kolagen ścięgna i więzadła od Collibre?

Kolagen na ścięgna i więzadła w formie wygodnego płynu, zamknięty szczelnie w niewielkich buteleczkach jako dzienna dawka tego rewelacyjnego źródła zdrowia i młodości ma wszechstronne działanie. Jako zalecany suplement diety wspomaga procesy szybkiej zdolności organizmu do regeneracji po treningu i w przypadkach ewentualnych urazów, wspiera wytrzymałość ścięgien, chrząstek stawowych i więzadeł, poprawia wydolność organizmu, wzmacnia system odpornościowy, a co ważne dla tych, którzy dbają o linię – ogranicza apetyt i utrzymuje odpowiednią wagę ciała. Więcej informacji znajdziesz także na naszym blogu, kolagen do picia czy leki na stawy ?

Kolagen ścięgna Achillesa – w celu utrzymania mocnych i elastycznych ścięgien oraz stawów

Jeśli szukasz odpowiedniego wsparcia, prowadząc aktywny tryb życia, skorzystaj z Collibre®Activ! Płynny kolagen w postaci hydrolizatu w dawce maksymalnej 10 000 mg jest wzbogacony o witaminy A, C oraz krzem, które doskonale uzupełniają Twoją dietę o niezbędne składniki mineralne, by Twoje ciało było w stanie szybciej zregenerować się po wzmożonym wysiłku. Niektóre dostępne na rynku suplementy diety mają w składzie różne inne substancje, takie jak glikonian miedzi, glikonian manganu (które mogą działać w formie dodatkowego wsparcia tkanki łącznej) czy kwas hialuronowy.

Jak wiadomo, uprawianie sportu wiąże się z wieloma korzyściami dla naszego zdrowia i ogólnego samopoczucia. Odpowiedni poziom aktywności podnosi poziom endorfin, czyli hormonu szczęścia. Aktywność fizyczna zmniejsza także ryzyko wystąpienia powszechnych chorób cywilizacyjnych, takich jak np. nadciśnienie, cukrzyca czy otyłość. Pomaga także w rozładowaniu napięcia codziennych stresów i w wielu negatywnych emocjach. Wybierając kolagen ścięgna i więzadła, który zawiera bioaktywne peptydy kolagenowe, wybierasz jednocześnie zdrowy tryb życia, witalność i piękny wygląd!

Kolagen ścięgna i więzadła Collibre – efekty suplementacji

Stosowanie przez minimum miesiąc naszego kolagenu Collibre®Activ przyczyni się do odnowy stawów, więzadeł i ścięgien, poprawi sprężystość naczyń krwionośnych i odżywi Twoje narządy wewnętrzne – także skórę, działając na nią od wewnątrz. Taki sposób regeneracji jest o wiele bardziej skuteczny, niż odżywianie jej zewnętrznie. Ruchomość i elastyczność stawów spada wraz z ukończeniem 25 roku życia – dochodzi wówczas do zmiany struktury i funkcji tkanek budujących ścięgna, co niestety prowadzi do ograniczenia zdolności ruchowych.

Kiedy eksploatujemy dodatkowo swoje ciało wysiłkiem fizycznym, “zużywamy” go o wiele szybciej. Dlatego też tak ważna jest suplementacja kolagenu w płynie z uwagi na jego najlepszą wchłanialność. Jeśli odczuwasz bóle w stawach, podczas uprawiania sportu czy też podczas zwyczajnych, codziennych czynności, sięgnij po kolagen ścięgna i więzadła Collibre® w płynie, w formie wygodnej buteleczki i zadbaj o swoje zdrowie.

Zmień tryb życia z kolagenem w formie płynnej dla swojego lepszego samopoczucia, a także zdrowych, elastycznych ścięgien i stawów. Kolagen na ścięgna i więzadła jest on idealny zarówno dla osób starszych, jak i młodych, które są narażone na różnego rodzaju urazy więzadeł, ścięgien czy stawów. Warto go stosować jako uzupełnienie zróżnicowanej diety bogatej w niezbędne składniki pokarmowe. Sprawdź, jak długo stosować kolagen ścięgna Achillesa.

Zalecenia dotyczące suplementacji – zrównoważony sposób żywienia i aktywność fizyczna

Kolagen ścięgna i więzadła Collibre® to suplement diety, stanowiący uzupełnienie pełnowartościowych posiłków. Sugerujemy przyjmować produkt rano – nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji kolagenu. Dla uzyskania jak najlepszych efektów suplementacji kolagenu na ścięgna warto rozważyć wprowadzenie aktywności fizycznej do swojego planu dnia. W przypadku nadwrażliwości na jakikolwiek składnik preparatu należy zaprzestać jego przyjmowania. Kolagen na ścięgno Achillesa Collibre® powinien być przechowywany w suchym i najlepiej zacienionym miejscu w temperaturze pokojowej.

Ważne linki:

 

Polecane na blogu: