• Wysyłka w 24h Wysyłka w 24h
  • Darmowa dostawa już od 200 zł Darmowa dostawa już od 200 zł
  • Bezpieczne formy płatności Bezpieczne formy płatności
Logo mobile

Kolagen na skórę

Dobry kolagen na skórę jako skuteczny sposób na opóźnienie procesów starzenia

Suplementy zawierające kolagen, oznaczane również jako nutrikosmetyki to współczesny sposób na utrzymanie w jak najlepszym stanie naszej skóry i stawów, pomimo upływającego czasu. Wraz z wiekiem naturalna produkcja kolagenu w skórze (jędrność włókien kolagenowych) mocno spada, co znacząco wpływa na elastyczność i sprężystość skóry, a co za tym idzie na powstanie zmarszczek i utratę naturalnego blasku i świeżości skóry. Warto więc pomyśleć o jego suplementacji – miej na uwadze, że kolagen stanowi aż 30% wszystkich białek znadujących się w ludzkim organizmie i jest jednocześnie jednym z głównych budulców skóry. Bez niego trudno zadbać o zdrowy wygląd twarzy i skóry w innych obszarach ciała!


Beauty Drink

Dla Twojej skóry, włosów i paznokci, dla przyszłych i obecnych mam, dla Ciebie!


Active Drink

Dla Twoich aktywności, szybkiej regeneracji i lepszych wyników!


Vital Drink

Jako uzupełnienie w procesie rekonwalescencji. Dla Twojej witalności i lepszego samopoczucia!

Nasze suplementy diety stworzone na bazie kolagenu, wzbogacone dodatkowo o niezbędne witaminy, wpływają znacząco na poprawę wyglądu skóry.

Kolagen do picia na skórę

Suplementowanie kolagenu w organizmie jest rekomendowane w diecie człowieka. Dlatego coraz większą popularnością cieszą się zabiegi z wykorzystaniem kolagenu w medycynie estetycznej. Pamiętaj, że kolagen odgrywa kluczową rolę w różnych strukturach naszego ciała, takich jak włosy, paznokcie, skóra (także skóra na twarzy), chrząstki czy naczynia krwionośne.

Wśród naszych produktów znajdziesz kolageny do picia, które ze względu na swoją płynną strukturę znakomicie wchłaniają się z przewodu pokarmowego i w dalszej kolejności wraz z krwią przedostają się również do tkanek i narządów w całym organizmie, uzupełniając tym samym powstałe z wiekiem niedobory kolagenu.

Dobry kolagen na skórę dla kobiet i mężczyzn

Dlaczego kolagen na skórę do picia jest skuteczniejszy niż zamknięty w kapsułkach lub tabletkach? Głównie ze względu na znacznie lepsze wchłanianie w organizmie. Jak wspomnieliśmy, wynosi ono prawie 100%, a w przypadku zwykłych tabletek zaledwie 4%. Poza tym naturalny kolagen na skórę w postaci shotów to kwintesencja Twojej wygody – nie musisz przygotowywać żadnego roztworu, ponieważ pod ręką masz gotowy preparat zamknięty w poręcznej buteleczce.

Wiele osób chętnie sięga też po kosmetyki kolagenowe w formie kremu, które dobrzę odżywiają i nawilżają skórę. Ich stosowanie jest wygodne i bezpieczne, choć niektórzy narzekają, że kolagen ściąga skórę, co może powodować pewien dyskomfort. Główną funkcją takich produktów jest łączenie ze sobą komórek tkanki łącznej i uodparnianie skóry na nacisk i rozprężenia.

Jak działa kolagen na skórę brzucha? Kolagen do picia na cellulit

Wartość kolagenu w naszym organizmie maleje już po 25 roku życia, warto do swojej diety włączyć suplementację już w tak młodym okresie. Dodatkowo stres, wzmożony wysiłek, który większości z nas towarzyszy na co dzień wywołuje jeszcze większe zmniejszenie produkcji kolagenu, a co za tym idzie m.in. zmniejszenie sprężystości skóry właściwej.

Niedobór kolagenu wpływa m.in. na efekt “zwisania” skóry na brzuchu. Suplementacja kolagenu może skutecznie ten efekt odwrócić, poprawić ogólny wygląd skóry.

Nasze hydrolizowane kolageny zawierają krótkie bioaktywne peptydy, które w żołądku zmieniają swoją formę w animokwasy, po czym wchłaniają się w jelicie cienkim na poziomie, aż 95%.

Ten niezwykły wynik naszych suplementów jest związany z płynną strukturą produktu, dla porównania kolagen, który nie ma postaci hydrolizatu, wchłania się jedynie w 4%. Co z perspektywy czasu oznacza, że efekt stosowania tego typu suplementów jest praktycznie niezauważalny.

Kolagen na skórę twarzy

Ubytek włókien kolagenowych wpływa również na powstawanie zmarszczek, czyli inaczej mówiąc zmniejszenie jędrności, nawilżenia skóry. Ubytki kolagenu mają wpływ również na łamliwość paznokci, łamliwość włosów i ich ogólny gorszy wygląd.

Produkty z kolagenu można stosować zarówno zewnętrznie – w postaci preparatów takich jak kremy, toniki itd., jak i wewnętrznie w postaci suplementów w formie tabletek lub w formie płynnej – do picia.

W naszym sklepie znajdziesz suplementy w najlepiej przyswajalnej formie hydrolizowanych płynów.

Nasze kolageny do picia Collibre® Active, Beauty, Vital mają postać hydyrolizatu o najwyższej maksymalnej dawce kolagenu w wysokości 10 000 mg.

Taka wartość sprawia, że spożywanie naszych produktów Collibre® Active, Beauty, Vital daje pierwsze efekty, już po krótkim czasie stosowania.

Kolagen na atopowe zapalenie skóry

Nasze produkty są również skuteczną suplementacją, wspomagającą proces leczenia atopowego zapalenia skóry.

Jeśli chcesz zadbać o swoją skórę i ciało dobrze jest wybierać suplementy tylko najwyższej jakości, w przypadku kolagenów, warto zadbać o to by produkt charakteryzował się, naturalnym pochodzeniem (odzwierzęcym) – nie syntetycznym, stworzonym w laboratorium.

Kolagen na jędrność skóry

Niezwykle istotne dla efektów i czasu ich widoczności jest również proces przygotowania samego kolagenu płynnego, czyli hydroliza kolagenu. Polecamy artykuł Kolagen do picia – czy warto?

Żeby Twoja skóra zyskała większą jędrność, należy dostarczyć do organizmu hydrolizaty kolagenu o najwyższej wartości. Istotnym wskaźnikiem w kwestii jakości kolagenu jest sam proces jego przygotowania, czyli tzw. hydroliza kolagenu.

Kolagen na przebarwienia skóry

Kolagen na przebarwienia skóry, jak również na inne pojawiające się z wiekiem skórne dolegliwości powinien być kolagenem o jak najkrótszym łańcuchu białkowym, zbyt duże cząsteczki kolagenu sprawiają, że organizm wydala je, zanim zdąży je wchłonąć.

Im wartość hydrolizy jest większa, tym kolagen jest łatwiej wchłanialny. Najwyższa wartość hydrolizy to 2000 daltonów i taką wartością charakteryzują się nasze płynne kolageny Collibre®. Taka wartość zapewnia też, aż 95% wchłanialności w przewodzie pokarmowym – kolagen jest lepiej przyswajany, a skóra staje się promienna i odżywiona.

Kolagen do picia na cellulit

Nasz kolagen naturalny Collibre pozwala również na likwidację cellulitu, czyli nierównomiernego rozmieszczenia tkanki tłuszczowej, która tworzy uwypuklenia na skórze.

Nasz płynny kolagen Collibre jest wzbogacony o dodatkowe witaminy i krzem. W jednej butelce Collibre ACTIVE, czyli suplementu dla aktywnych dodaliśmy takie witaminy jak: witamina A i witamina C, które wpływają dodatkowo na lepszy proces wchłaniania kolagenu.

Kolagen naturalny na blizny pooperacyjne – kolagen wołowy lub kolagen rybi (kolagen morski)

Nasz kolagen wołowo-wieprzowy Collibre, dzięki dużej zawartości hydrolizowanego kolagenu działa również skutecznie w procesie zaniku blizn, nawet tych wieloletnich. Wersja syntezy kolagenu Collibre BEAUTY, oprócz witamin A i C, które dodatkowo wpływają na lepsze wchłanianie, zawiera również witaminę E, zwaną także „witaminą młodości”.

Kolagen naturalny na blizny pooperacyjne

Kolagen wołowo wieprzowy Collibre BEAUTY dobrze sprawdza się również w przypadku blizn pooperacyjnych, jest także szczególnie polecamy dla kobiet, które chcą wzmocnić jędrność swojej skóry (zatrzymać proces starzenia się skóry), włosów i paznokci.

Kolagen naturalny na rozstępy – czy potrzebny jest kwas hialuronowy?

Nasze kolageny Collibre pochodzą wyłącznie z naturalnych, odzwierzęcych składników, dzięki czemu wykazują się najwyższą wchłanialnością. Składniki odżywcze zawarte w produktach Collibre szybko i skutecznie uzupełniają ubytki skórne białka kolagenu, likwidując tym samym zarówno cellulit, rozstępy, blizny, jak i inne skórne defekty. Niektóre preparaty na rynku uzupełnione są też o kwas hialuronowy, ale nie jest on składnikiem niezbędnym dla skutecznego działania produktu.

Idealny suplement diety kolagen na skórę i stawy

Co zyskasz, suplementując płynny kolagen do twarzy Collibre? Młodość – wiele kobiet zastępuje medycynę estetyczną właśnie kolagenem w płynie, który naturalnie, a przy tym taniej, spłyca zmarszczki, poprawia jędrność skóry, redukuje przebarwienia oraz dogłębnie nawilża twarz. Jeśli i Ty chcesz wypróbować kolagen do twarzy w płynnej formie, koniecznie zaopatrz się w nasz produkt wzbogacony o cenne witaminy A, C, E oraz krzem. To właśnie one sprawiają, że kolagen wchłania się natychmiast i skutecznie, a przy tym chronią przed atakiem wirusów i bakterii. Co istotne, kolagen rybi i wołowy działają też dobroczynnie na stawy, chrząstki i kości, zapobiegając urazom i zwiększając ich wydolność. Więcej informacji znajdziesz także na naszym blogu, kolagen do picia czy leki na stawy ?

Kolagen naturalny na skórę

Czy wiesz, że do spożywania drinków kolagenowych z kwasem hialuronowym przyznała się Jennifer Aniston i Kim Kardashian? Ty też możesz skorzystać z dobroczynnego działania shotów kolagenowych Collibre, by zatrzymać młodość na jak najdłużej. Włókna kolagenu nie tylko poprawiają stan cery, ujędrniając ją i spłycając zmarszczki, ale wpływają też zbawiennie na włosy, paznokcie, elastyczność naczyń krwionośnych czy krążenie krwi. Jeśli więc marzysz o grubych, lśniących włosach i niełamliwych paznokciach, białko kolagenowe to słuszne rozwiązanie!

Czysty kolagen jest transportowany wraz z krwią do skóry aż po same cebulki włosowe. Dlatego włókna kolagenowe skutecznie spowalniają procesy starzenia, odmładzają, regenerują oraz dogłębnie odżywiają. Nie musisz decydować się na bolesne i drogie operacje plastyczne lub zabiegi medycyny estetycznej, by cieszyć się pięknym wyglądem. Sięgnij po suplement diety kolagen płynny Collibre!

Kolagen suplement na skórę i lepszą elastyczność naczyń krwionośnych

Kolagen suplement na skórę Collibre® to innowacyjna i opatentowana przez nas receptura – najmocniejszy kolagen do twarzy, który dostarczy Ci największą wymaganą dawkę kolagenu w najbezpieczniejszej formie.

Dzienna porcja maksymalnej dawki pozwoli Ci szybko i naturalnie uzupełnić braki kolagenu w skórze, stawach i zahamować sam proces starzenia się skóry.

Kolagen typu 1 na skórę

Kolagen typu 1 na skórę jest zawarty głównie w skórze, a jego odpowiednia ilość zapewnia utrzymanie jędrności, elastyczności i gładkości skóry.

Inny typ kolagenu natomiast wpływa na regenerację uszkodzonego naskórka czy głębszych blizn, funkcję tą spełnia kolagen typu III, który głównie występuje w organach wewnętrznych i naczyniach krwionośnych.

Kolagen typu 2 na skórę

Kolagen typu 2 na skórę jest odpowiedzialny za funkcjonowanie stawów, chrząstek i ścięgien. To przez jego brak dochodzi do chorób zwyrodnieniowych stawów i do utraty ich elastyczności.

Zarówno w procesie uzupełniania I, II, jak i III typu kolagenu najlepszym suplementem okazuje się, być hydrolizowany kolagen do picia. Taka postać kolagenu zyskuje coraz większą popularność nie tylko ze względu na swoją skuteczność, która oczywiście jest podstawową wartością, ale również ze względu na wygodną formę użycia.

Nasz kolagen do picia Collibre dostępny jest w małych, wygodnych 140 ml buteleczkach – zawsze z Tobą, kiedy go potrzebujesz.

Najlepszy kolagen na skórę

Kto może stosować czysty kolagen w płynie, np. kolagen rybi lub wołowo-wieprzowy? Zarówno kobiety, jak i mężczyźni, zwłaszcza osoby po 25 roku życia – wówczas większość komórek kolagenu obumiera, a mniej jest wytwarzanych naturalnie przez organizm. Już 4-tygodniowa kuracja, pozwala uzupełnić braki kolagenu i niezbędnych witamin oraz zatrzymać młodość. Kolagen wnikający do głębszych warstw skóry nawilża, regeneruje i odmładza, co przynosi fenomenalne efekty.

Przypominamy, że czysty kolagen na skórę w płynie skutecznie niweluje przebarwienia, wspiera w kuracji leczenia atopowego zapalenia skóry, a także redukuje widoczność rozstępów i cellulitu. Zauważ, jak uniwersalny i wielofunkcyjny jest to preparat. Przynosi korzyści dla wyglądu, zdrowia i samopoczucia. Zadbaj o siebie i uzupełnij niedobory białka młodości – zasługujesz na to!

Kolagen do picia na skórę – jakie ma zastosowania?

Sprawdź, w jakim zakresie sprawdza się nasz kolagen na jędrność skóry Collibre:

  • jako kolagen na atopowe zapalenie skóry;
  • jako kolagen na skórę brzucha;
  • jako kolagen na skórę twarzy;
  • jako kolagen naturalny na blizny;
  • jako kolagen naturalny na blizny pooperacyjne;
  • jako kolagen naturalny na rozstępy;
  • i w wielu innych zbawiennych zastosowaniach.

Ważne linki: