Newsletter


  SOCIAL MEDIA

  Get inspired

  Subscribe to our Newsletter for news on latest products and sales


   Szukaj

   Kolagen na skórę

     /  Kolagen na skórę

   Dobry kolagen na skórę

   Suplementy zawierające kolagen, oznaczane również jako nutrikosmetyki to współczesny sposób na utrzymanie w jak najlepszym stanie naszej skóry i stawów, pomimo upływającego czasu. Wraz z wiekiem naturalna produkcja kolagenu w skórze (jędrność włókien kolagenowych) mocno spada, co znacząco wpływa na elastyczność i sprężystość skóry, a co za tym idzie na powstanie zmarszczek i utratę naturalnego blasku i świeżości skóry.

   Nasze kosmetyki stworzone na bazie kolagenu, wzbogacone dodatkowo o niezbędne witaminy, wpływają znacząco na poprawę wyglądu skóry.

   Active Drink Collibre

   38,50 299,00 
   Beauty Drink Collibre

   38,50 299,00 
   Kolagen Vital Drink Collibre

   38,50 299,00 

   Kolagen do picia na skórę

   Suplementowanie kolagenu w organizmie jest rekomendowane w diecie człowieka.

   Wśród naszych produktów znajdziesz kolageny do picia, które ze względu na swoją płynną strukturę znakomicie wchłaniają się z przewodu pokarmowego i w dalszej kolejności wraz z krwią przedostają się również do tkanek i narządów w całym organizmie, uzupełniając tym samym powstałe z wiekiem niedobory kolagenu.

   Kolagen na skórę brzucha

   Wartość kolagenu w naszym organizmie maleje już po 25 roku życia, warto do swojej diety włączyć suplementację już w tak młodym okresie. Dodatkowo stres, wzmożony wysiłek, który większości z nas towarzyszy na co dzień wywołuje jeszcze większe zmniejszenie produkcji kolagenu, a co za tym idzie m.in. zmniejszenie sprężystości skóry właściwej.

   Niedobór kolagenu wpływa m.in. na efekt „zwisania” skóry na brzuchu. Suplementacja kolagenu może skutecznie ten efekt odwrócić, poprawić ogólny wygląd skóry.

   Nasze hydrolizowane kolageny zawierają krótkie bioaktywne peptydy, które w żołądku zmieniają swoją formę w animokwasy, po czym wchłaniają się w jelicie cienkim na poziomie, aż 95%.

   Ten niezwykły wynik naszych suplementów jest związany z płynną strukturą produktu, dla porównania kolagen, który nie ma postaci hydrolizatora, wchłania się jedynie w 4%. Co z perspektywy czasu oznacza, że efekt stosowania takich substytutów jest praktycznie niezauważalny.

   Kolagen na skórę twarzy

   Brak kolagenu wpływa również na powstawanie zmarszczek, czyli inaczej mówiąc zmniejszenie jędrności, nawilżenia skóry. Ubytki kolagenu mają wpływ również na łamliwość paznokci, łamliwość włosów i ich ogólny gorszy wygląd.

   Produkty z kolagenu można stosować zarówno zewnętrznie – w postaci preparatów takich jak kremy, toniki itd., jak i wewnętrznie w postaci suplementów w formie tabletek lub w formie płynnej – do picia.

   W naszym sklepie znajdziesz suplementy w najbardziej chłonnej formie – hydrolizowanych płynów.

   Nasze kolageny do picia Collibre® Active, Beauty, Vital mają postać hydyrolizatu o najwyższej maksymalnej dawce kolagenu w wysokości 10 000 mg.

   Taka wartość sprawia, że spożywanie naszych produktów Collibre® Active, Beauty, Vital daje pierwsze efekty, już po krótkim czasie stosowania.

   Kolagen na atopowe zapalenie skóry

   Nasze produkty są również skuteczną suplementacją, wspomagającą proces leczenia atopowego zapalenia skóry.

   Jeśli chcesz zadbać o swoją skórę i ciało dobrze jest wybierać suplementy tylko najwyższej jakości, w przypadku kolagenów, warto zadbać o to by produkt charakteryzował się, naturalnym pochodzeniem (odzwierzęcym) – nie syntetycznym, stworzonym w laboratorium.

   Kolagen na jędrność skóry

   Niezwykle istotne dla efektów i czasu ich widoczności jest również proces przygotowania samego kolagenu płynnego, czyli hydroliza kolagenu.

   Żeby Twoja skóra zyskała większą jędrność, należy dostarczyć do organizmu hydrolizat o najwyższej wartości. Istotnym wskaźnikiem w kwestii jakości kolagenu jest sam proces jego przygotowania, czyli tzw. hydroliza kolagenu.

   Kolagen na przebarwienia skóry

   Kolagen na przebarwienia skóry, jak również na inne pojawiające się z wiekiem skórne dolegliwości powinien być kolagenem o jak najkrótszym łańcuchu białkowym, zbyt duże cząsteczki kolagenu sprawiają, że organizm wydala je, zanim zdąży je wchłonąć.

   Im wartość hydrolizy jest większa, tym kolagen jest łatwiej wchłanialny. Najwyższa wartość hydrolizy to 2000 daltonów i taką wartością charakteryzują się nasze płynne kolageny Collibre®. Taka wartość zapewnia też, aż 95% wchłanialności w przewodzie pokarmowym.

   Kolagen do picia na cellulit

   Nasz kolagen naturalny Collibre, pozwala również na likwidację cellulitu, czyli nierównomiernego rozmieszczenia tkanki tłuszczowej, która tworzy uwypuklenia na skórze.

   Nasz płynny kolagen Collibre jest wzbogacony o dodatkowe witaminy i krzem. W jednej butelce Collibre ACTIVE, czyli suplementu dla aktywnych dodaliśmy takie witaminy jak: witamina A i witamina C, które wpływają dodatkowo na lepszy proces wchłaniania kolagenu.

   Kolagen naturalny na blizny

   Nasz kolagen wołowo wieprzowy Collibre, dzięki dużej zawartości hydrolizowanego kolagenu działa również skutecznie w procesie zaniku blizn, nawet tych wieloletnich. Wersja kolagenu Collibre BEAUTY, oprócz witamin A i C, które dodatkowo wpływają na lepsze wchłanianie, zawiera również witaminę E, zwaną także „witaminą młodości”.

   Kolagen naturalny na blizny pooperacyjne

   Kolagen wołowo wieprzowy Collibre BEAUTY dobrze sprawdza się również w przypadku blizn pooperacyjnych, jest także szczególnie polecamy dla kobiet, które chcą wzmocnić jędrność swojej skóry (zatrzymać proces starzenia się skóry), włosów i paznokci.

   Kolagen naturalny na rozstępy

   Nasze kolageny Collibre pochodzą z wyłącznie naturalnych, odzwierzęcych składników, dzięki czemu wykazują się najwyższą wchłanialnością. Uzupełniają szybko i skutecznie ubytki skórne białka kolagenu likwidując tym samym zarówno cellulit, rozstępy, blizny, jak i inne skórne defekty.

   Kolagen suplement na skórę

   Collibre® to innowacyjna i opatentowana przez nas receptura, kolagen do twarzy, który dostarczy Ci największą wymaganą dawkę kolagenu w najbezpieczniejszej formie.

   Dzienna porcja maksymalnej dawki pozwoli Ci szybko i naturalnie uzupełnić braki kolagenu w skórze, stawach i zahamować sam proces starzenia się skóry.

   Kolagen typu 1 na skórę

   Kolagen typu I jest zawarty głównie w skórze, a jego odpowiednia ilość zapewnia utrzymanie jędrności, elastyczności i gładkości skóry.

   Inny typ kolagenu natomiast wpływa na regenerację uszkodzonego naskórka czy głębszych blizn, funkcję tą spełnia kolagen typu III, który głównie występuje w organach wewnętrznych i naczyniach krwionośnych.

   Kolagen typu 2 na skórę

   Kolagen typu II jest odpowiedzialny za funkcjonowanie stawów, chrząstek i ścięgien. To przez jego brak dochodzi do chorób zwyrodnieniowych stawów i do utraty ich elastyczności.

   Zarówno w procesie uzupełniania I, II, jak i III typu kolagenu najlepszym suplementem okazuje się, być hydrolizowany kolagen do picia. Taka postać kolagenu zyskuje coraz większą popularność nie tylko ze względu na swoją skuteczność, która oczywiście jest podstawową wartością, ale również ze względu na wygodną formę użycia.

   Nasz kolagen do picia Collibre dostępny jest w małych, wygodnych 140 ml buteleczkach – zawsze z Tobą, kiedy go potrzebujesz.