• Wysyłka w 24h Wysyłka w 24h
  • Darmowa dostawa już od 200 zł Darmowa dostawa już od 200 zł
  • Bezpieczne formy płatności Bezpieczne formy płatności
Logo mobile

Kolagen na włosy

Wraz z wiekiem ilość kolagenu zmniejsza się, szacuje się, że już po 25 roku życia ilość kolagenu naturalnie produkowanego przez organizm maleje z roku na rok.


kolagen wlosy, kolagen rybi

Beauty Drink

Dla Twojej skóry, włosów i paznocki, dla przyszłych i obecnych mam, dla Ciebie!


jaki kolagen na wlosy - kwas hialuronowy

Active Drink

Dla Twoich aktywności, szybkiej regeneracji i lepszych wyników!


hydrolizat kolagenu rybiego - suplementacja kolagenu

Vital Drink

Jako uzupełnienie w procesie rekonwalescencji. Dla Twojej witalności i lepszego samopoczucia!

Po 60 roku życia naturalna produkcja kolagenu się zatrzymuje. Zatem, aby zmniejszyć ryzyko powstania przedwczesnych zmarszczek, dobrze jest rozpocząć zażywanie kolagenu w postaci naturalnej suplementacji już po 25 roku życia.

Matowe i łamliwe włosy to zazwyczaj skutek niedoboru tego białka zwanego kolagenem. Włosy, paznokcie, stają się kruche, pozbawione blasku i witalności, skóra staje się mniej sprężysta i wykazuje tendencje do zmarszczek, a układ kostno-stawowy podlega coraz częstszym kontuzjom.

To dość wyraźne sygnały niedoboru kolagenu w organizmie. W takiej sytuacji najlepszym wyjściem jest znalezienie kolagenu o największej możliwej dawce dopuszczalnej, przy jednocześnie najlepszej wchłanialności.

Takie efekty daje seria naszych produktów hydrolizowanego kolagenu do picia Collibre® Active, Beauty, Vital.

Kolagen do picia na włosy

Kolagen do włosów to przede wszystkim naturalny kolagen, czyli odzwierzęcy.

Najlepsze efekty w temacie włosów i paznokci daje kolagen wołowy, który wykazuje najlepszą wchłanialność, ze względu na strukturę białka, która najbardziej odpowiada strukturze białka ludzkiego.

Kolejnym istotnym czynnikiem jest sposób przygotowania suplementu, czyli jego hydroliza.

Nasze produkty Collibe mają wyjątkowo krótki łańcuch białkowy, dzięki czemu są o wiele lepiej przyswajalne, niż suplementy z większymi cząsteczkami – im wyższa hydroliza tym cząsteczka białka kolagenu jest mniejsza i lepiej wchłanialna.

Nasz płynny kolagen Collibre® posiada hydrolizę 2000 daltonów, co sprawia, że wykazuje aż 95% wchłanialności w jelicie cienkim, skąd następnie z krwią przenosi się do całego organizmu.

Nasz kolagen na włosy do picia Collibre dociera wszędzie tam, gdzie powstały niedobory, dodatkowo w maksymalnej możliwej dawce 10 000 mg, dzięki czemu włosy stają się na nowo lśniące po zaledwie 14 dniach stosowania. Tak szybkie efekty zapewnia specjalnie opatentowana formuła produkcji – jedna z lepszych obecnie dostępnych na rynku.

Kolagen na wypadające włosy

Naturalny kolagen na włosy Collibre® Active, Beauty, Vital to maksymalny hydrolizat w dawce 10 tys. mg.

Dodatkowo każda hydrolizowana butelka kolagenu jest wzbogacona o witaminę C, która wspiera wchłanialność kolagenu i syntezę kolagenowych włókien.

Kolagen oprócz wzmocnienia włosów i paznokci wpływa również na wzmocnienie jędrności skóry i elastyczności stawów. Nasze płynne kolageny są uzupełnione również o krzem i witaminę A, które wspierają proces odbudowy włosów, skóry i paznokci.

Wśród naszych produktów znajdziesz kolagen do włosów hydrolizowany do picia do stosowania po aktywnym wysiłku czy w procesie rekonwalescencji – seria kolagenu na włosy do picia Collibre® Vital to seria suplementów wzbogacona dodatkowo o witaminy z grupy B, takie jak: B1 – tiamina, B2 – niacyna, B5 – kwas pantotenowy, B5, B7 – biotyna, kwas foliowy, witaminy B12, D3 i E, czyli witamina zwana „witaminą piękna”, która wraz z kolagenem odpowiada za odbudowę pięknej skóry, skórę głowy, włosów, paznokci, czyli przeciwdziała starzeniu się organizmu, jak również bezpłodności.

Kolagen na wypadanie włosów

Wśród pozostałych produktów, które oferujemy, jest również hydrolizowany kolagen do włosów w płynie ACTIVE, czyli kolagen dla ludzi aktywnych, który został dodatkowo wzbogacony o witaminę A i C. Innym produktem, który znajdziesz w naszym sklepie, jest kolagen BEAUTY.

Oprócz witaminy A i C, które dodajemy standardowo do każdego z naszych produktów, BEAUTY jest dodatkowo wzbogacony jeszcze o witaminę E, czyli tzw. witaminę młodości oraz witaminy w bardziej okrojonym składzie niż w kolagen naturalny na włosy Collibre® Vital, czyli D3, B2, B6, B12 oraz kwas foliowy, tiaminę, niacynę i biotynę. Taka kolagenowo-witaminowa mieszanka jest idealnym suplementem dla osób dojrzałych, starszych, szczególnie tych w okresie rekonwalescencji, w trakcie leczenia osteoporozy i menopauzy.

Kolagen naturalny do włosów

Włosy poddane kuracji serią naszych naturalnych kolagenów Collibre już po 14 dniach zaczynają odzyskiwać swój naturalny blask i kolor. Cebulki włosów stają się lepiej odżywione, dzięki czemu nowo wyrastające włosy stają się zdrowsze, mocniejsze i bardziej lśniące.

Dodatkowo odpowiednia ilość kolagenu powoduje, że włosy zaczynają się lepiej rozczesywać, kondycja skóry się poprawia, a docelowo łupież znika.

Kuracja kolagenem jest zalecana każdemu, jednak szczególnie ważna jest dla osób, które mają tendencje do szybkiego łysienia, czyli tak naprawdę do szybszej utraty kolagenu z wiekiem. Regularne kuracje naszą serią kolagenów Collibre przyczyniają się do odbudowy zdrowych, odżywionych cebulek włosów.

Należy pamiętać również, żeby w momencie stosowania kuracji ograniczyć dodatkowe zabiegi na włosy, takie jak: farbowanie, używanie lokówki, prostownicy, czy inne zabiegi, które mogą uszkodzić strukturę włosa.

W czasie procesu odnowy kolagen powinien mieć przestrzeń na regenerację włosów, produkcję nowych, zdrowszych cebulek. Dodatkowa ingerencja może na nowo zniszczyć włosy, które odzyskują swój blask.

Zobacz również:

Zachęcamy także do przeczytania:

Cenimy Twoją prywatność. Korzystając z tej strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Używamy plików cookie, aby zapewnić Ci wspaniałe wrażenia i pomóc w efektywnym działaniu naszej witryny. Polityka prywatności. Regulamin.