• Wysyłka w 24h Wysyłka w 24h
  • Darmowa dostawa już od 200 zł Darmowa dostawa już od 200 zł
  • Bezpieczne formy płatności Bezpieczne formy płatności
Logo mobile

Kolagen na kości

Każdy z nas ma przed sobą określoną długość życia. Ciało zużywa się z wiekiem, taka kolej rzeczy i nie ma na to żadnej, cudownej metody. Bóle, sztywność stawów czy problemy z poruszaniem się to dolegliwości, które dotykają przeważnie osoby starsze, a związane są z chorobami zwyrodnieniowymi czy też innymi schorzeniami w obrębie stawów. Główna przyczyna bolesnych dolegliwości stawowych to zużycie się chrząstki, która z wiekiem zanika i nie daje rady spełniać swojej funkcji ochronnej ruchomych części stawów. Z upływem lat ludzki organizm nie jest w stanie sam produkować odpowiedniej ilości kolagenu, również jego jakość pozostawia wiele do życzenia. Kiedy zaczynają Ci doskwierać problemy zdrowotne tego właśnie typu, najwyższy czas, aby zacząć stosować kolagen na stawy, który odpowiada za ich sprawność i funkcjonalność.

Przeczytaj artykuł Kolagen do picia – czy warto?


suplementacja kolagenem, kolagen na kosci

Beauty Drink

Dla Twojej skóry, włosów i paznocki, dla przyszłych i obecnych mam, dla Ciebie!


suplementacja kolagenem, kolagen na kosci, jaki kolagen na kości

Active Drink

Dla Twoich aktywności, szybkiej regeneracji i lepszych wyników!


najlepszy kolagen na kości

Vital Drink

Jako uzupełnienie w procesie rekonwalescencji. Dla Twojej witalności i lepszego samopoczucia!

Kolagen do picia na kości

Pogorszona mineralizacja kości czy też problemy związane z funkcjonalnością ścięgien, więzadeł czy stawów kostnych to pierwszy sygnał ku temu, aby zaopatrzyć się w dobrej jakości kolagen w formie suplementu, który doskonale rozprawi się z tego typu objawami i poprawi Twoją jakość życia. Jednym z tego typu produktów jest kolagen na złamania kości Collibre®Vital. Ten suplement diety jest przeznaczony dla osób borykających się z dolegliwościami ze strony stawów, zwłaszcza dla osób starszych.

Jak działa kolagen na złamania kości Cillibre®Vital? Wspiera procesy naprawcze i regeneracyjne organizmu. Dzienna dawka płynnego kolagenu w organizmie to 10 000 mg, w którego skład wchodzą witamina A, C oraz krzem. Wszystkie te składniki stanowią idealne uzupełnienie diety i zapobiegają skutkom niedoboru kolagenu. Ich regularna suplementacja działa na organizm odżywczo i regeneracyjnie, ale także łagodzi ból stawów w chorobie zwyrodnieniowej.

Kolagen naturalny na kości

Aby utrzymać odpowiednią sprawność stawów i poprawić ich funkcjonowanie, kurację kolagenem najlepiej wspomóc zmianą trybu życia i odpowiednią dietą. Przede wszystkim trzeba zadbać o aktywność fizyczną. Nadmiar kilogramów to podstawowy czynnik, który powoduje nadmierne obciążenie stawów, ich bóle i niestety, ich szybsze zużywanie się. Odpowiednio dobrany rodzaj aktywności poprawia funkcjonalność stawów, jak i likwiduje ból, a odpowiednie dawki suplementów diety w postaci Collibre® to idealne zestawienie dla Twojego zdrowia.

Dobry kolagen na kości to preparaty Collibre® – jakość tego produktu zachwyca działaniem, dodatkowo suplementy te, pozyskiwane naturalnie, pełne zbawiennych substancji uzupełniają niedobór kolagenu w Twoim organizmie, działają także na niechciane zmarszczki i oznaki starzenia.

 

Kolagen na odbudowę kości

Regularna suplementacja kolagenu i zawartych w nich składników ma zbawienny wpływ na organizm od wewnątrz, przez co wspomaga skutki upływającego czasu. Doskonałym wyborem w kwestii dobrania dla siebie odpowiedniego suplementu jest kolagen na złamanie kości Collibre®Vital – dzięki zawartości płynnego kolagenu oraz witamin C, A i krzemu stanowi on doskonały suplement wspomagający odbudowę struktur stawowych, więzadeł, chrząstek, jak i na odbudowę ścięgien. Dzięki swojej niepowtarzalnej budowie i dawce właściwości kolagenowych jest niezwykle skuteczny w działaniu, wzmacnia stawy i ich elastyczność, a jego suplementacja w połączeniu z odpowiednią dietą i zdrowym trybem życia daje znakomite rezultaty. Kolagen dla kości działa także zbawiennie na włosy, ich formę i stan oraz pomaga opóźnić procesy starzenia.

Kolagen na wzmocnienie kości

Kolagen pitny Collibre®, to innowacyjna receptura, którą opatentowaliśmy po to, by dostarczyć Ci najbezpieczniejszą dawkę kolagenu w jednej, dziennej porcji. Dzięki temu bardzo szybko uzupełnisz zalecaną dawkę tego specyfiku w najlepszej, hydrolizowanej wersji.

Kolagen na złamane kości

Kolagen na złamanie kości. Jednym z bardzo dolegliwych objawów niedoboru kolagenu są wysyłane do organizmu sygnały ze strony układu kostno – stawowego. Ujawniają się one w postaci bólu kości, stawów oraz kontuzji i obniżeniu sprawności fizycznej. Niedobory kolagenu wpływają także znacząco na sprawność i funkcjonowanie narządów wewnętrznych. Jest to bardzo ważny składnik każdego ludzkiego organizmu, który w momencie utraty kolagenu z powodu wieku, stresów czy też obciążenia fizycznego powinien być uzupełniany w odpowiedniej formie i dawce.

Nasze Collibre® powstał przez determinację, pasję i wiedzę, by stworzyć dla Ciebie produkt najlepszej i najwyższej jakości. Doskonałej jakości drinki kolagenowe w wydzielonych, dziennych dawkach są bardzo wygodne w suplementacji, niewielkie i sprawiają, że każdego dnia dostarczasz swojemu organizmowi najlepszej jakości kolagen w formie pitnej. Zaopatrz się w produkty Collibre® i zawalcz o zdrowie, piękną skórę oraz sprawne stawy!

Kolagen na zrost kości

Co jest najważniejsze podczas wyboru odpowiedniego kolagenu? To, aby był on pochodzenia naturalnego. Syntetyczne kolageny nie działają na organizm w taki sposób jak kolagen odzwierzęcy – to w końcu jego główne źródło pochodzenia. Co jeszcze istotne, ważny jest sam proces jego pozyskiwania. Płynny kolagen Collibre® posiada hydrolizę na poziomie 2000 Da(daltonów) – daje to łącznie aż 95% wchłanialności w jelicie cienkim przewodu pokarmowego, skąd wraz z krwią jest rozprowadzany po całym organizmie człowieka.

Zobacz również:

Nadal zastanawiasz się, czy warto zastosować kurację kolagenem do picia? Odwiedź naszego bloga! Mamy tam mnóstwo ciekawych artykułów na temat tego, jak cenne właściwości niesie za sobą stosowanie kolagenu. Sprawdź także jaki jest najlepszy kolagen.

Polecane artykuły:

Cenimy Twoją prywatność. Korzystając z tej strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Używamy plików cookie, aby zapewnić Ci wspaniałe wrażenia i pomóc w efektywnym działaniu naszej witryny. Polityka prywatności. Regulamin.