• Wysyłka w 24h Wysyłka w 24h
 • Darmowa dostawa już od 200 zł Darmowa dostawa już od 200 zł
 • Bezpieczne formy płatności Bezpieczne formy płatności
Logo mobile

Kolagen na kości

Kolagen na stawy i kości – sklep internetowy Collibre.eu

Każdy z nas ma przed sobą określoną długość życia. Ciało zużywa się z wiekiem, taka kolej rzeczy i nie ma na to żadnej cudownej metody. Bóle, sztywność stawów czy problemy z poruszaniem się to dolegliwości, które dotykają przeważnie osoby starsze, a związane są z chorobami zwyrodnieniowymi czy też innymi schorzeniami w obrębie stawów. Główna przyczyna bolesnych dolegliwości stawowych to zużycie się chrząstki, która z wiekiem zanika i nie daje rady spełniać swojej funkcji ochronnej ruchomych części stawów.

Z upływem lat ludzki organizm nie jest w stanie sam produkować odpowiedniej ilości kolagenu, również jego jakość pozostawia wiele do życzenia. Kiedy zaczynają Ci doskwierać problemy zdrowotne tego właśnie typu, najwyższy czas, aby zacząć stosować kolagen na stawy, który odpowiada za ich sprawność i funkcjonalność.

Przeczytaj artykuł Kolagen do picia – czy warto?


suplementacja kolagenem, kolagen na kosci

Beauty Drink

Dla Twojej skóry, włosów i paznocki, dla przyszłych i obecnych mam, dla Ciebie!


suplementacja kolagenem, kolagen na kosci, jaki kolagen na kości

Active Drink

Dla Twoich aktywności, szybkiej regeneracji i lepszych wyników!


najlepszy kolagen na kości

Vital Drink

Jako uzupełnienie w procesie rekonwalescencji. Dla Twojej witalności i lepszego samopoczucia!

Kolagen do picia na kości

Pogorszona mineralizacja kości czy też problemy związane z funkcjonalnością ścięgien, więzadeł czy stawów kostnych to pierwszy sygnał, by zaopatrzyć się w dobrej jakości kolagen na stawy i kości w formie suplementu, który doskonale poradzi sobie z tego typu objawami i poprawi Twoją jakość życia. Jednym z tego typu produktów jest kolagen na złamania kości Collibre®Vital. Ten suplement diety jest przeznaczony dla osób borykających się z dolegliwościami ze strony stawów, zwłaszcza dla osób starszych.

Jak działa kolagen na złamania kości Collibre®Vital bądż kolagen rybi? Wspiera procesy naprawcze i regeneracyjne organizmu. Dzienna dawka płynnego kolagenu w organizmie to 10 000 mg, w którego skład wchodzą witamina A, C oraz krzem. Wszystkie te składniki stanowią idealne uzupełnienie diety i zapobiegają skutkom niedoboru kolagenu. Ich regularna zażywanie działa na organizm odżywczo i regeneracyjnie, ale także łagodzi ból stawów, np. w przypadku osób z chorobami zwyrodnieniowymi stawów. Wybrane preparaty kolagenowe mają też w składzie inne substancje, jak np. kwas hialuronowy czy koenzym Q10.

Naturalny dobry kolagen na stawy i kości

Aby utrzymać odpowiednią sprawność stawów i poprawić ich funkcjonowanie, zalecana jest suplementacja kolagenem oraz zmiana trybu życia, a do tego zbilansowana dieta. Przede wszystkim trzeba zadbać o aktywność fizyczną. Nadmiar kilogramów to podstawowy czynnik, który powoduje nadmierne obciążenie stawów, ich bóle i niestety, ich szybsze zużywanie się. Odpowiednio dobrany rodzaj aktywności poprawia kondycję stawów oraz likwiduje ból, a odpowiednie dawki suplementów diety w postaci Collibre® to idealne zestawienie dla Twojego zdrowia. Zadbasz w ten sposób o jakość swojego życia – polepszysz stan kości, skóry oraz pobudzisz organizm do dalszej produkcji kolagenu.

Dobry kolagen na kości to suplementy kolagenowe Collibre® – jakość tych produktów zachwyca działaniem, dodatkowo suplementy te, pozyskiwane naturalnie, pełne zbawiennych substancji (witamin, minerałów i innych subtancji, jak np. kwas hialuronowy) uzupełniają niedobór kolagenu w Twoim organizmie, działają także na niechciane zmarszczki i oznaki starzenia.

Jakie czynniki wpływają na wytrzymałość kości?

 

Kolagen na odbudowę kości – kolagen typu I, kolagen typu II

Regularna suplementacja kolagenu i zawartych w nich składników ma zbawienny wpływ na organizm od wewnątrz, przez co niweluje efekty upływającego czasu. Doskonałym wyborem w kwestii dobrania dla siebie odpowiedniego suplementu jest kolagen na złamanie kości Collibre®Vital – dzięki zawartości płynnego kolagenu oraz witamin C, A i krzemu stanowi on doskonały suplement wspomagający odbudowę struktur stawowych, więzadeł, chrząstek, jak i na odbudowę ścięgien.

Dzięki swojej niepowtarzalnej budowie i zbawiennym właściwościom peptydy kolagenowe są niezwykle skuteczne w działaniu, wzmacniają stawy i ich elastyczność, a suplementacja kolagenem w połączeniu z odpowiednią dietą i zdrowym trybem życia daje znakomite rezultaty. Kolagen dla kości działa także zbawiennie na włosy, ich formę i stan oraz pomaga opóźnić procesy starzenia.

Kolagen na wzmocnienie kości

Kolagen pitny Collibre® oparty jest na bazie innowacyjnej receptury, którą opatentowaliśmy po to, by dostarczyć Ci najbezpieczniejszą dawkę kolagenu w jednej, dziennej porcji. Dzięki temu bardzo szybko uzupełnisz zalecaną dawkę tego specyfiku w najlepszej, hydrolizowanej wersji – jako hydrolizat kolagenu.

Czym jest hydrolizat kolagenu, inaczej hydrolizowany kolagen? To bardzo dobrze asymilowane białko kolagenowe, które zostało poddane procesowi tzw. hydrolizy. W efekcie dochodzi do powstania peptydów kolagenowych, czyli rozłożonych cząsteczek tego białka, które są następne wchłaniane w jelitach i transportowane do poszczególnych komórek w organizmie. Bez hydrolizy białka kolagenowe nie byłyby tak skutecznie przyswajane. Warto pamiętać, że jedynymi źródłami kolagenu są wyłącznie produkty pochodzenia zwierzęcego – np. kolagen rybi z odpadów rybnych (tzw. kolagen morski), kolagen hydrolizowany wołowy ze skór bydlęcych itd.

Hydrolizowany kolagen na złamane kości, kolagen na stawy

Kolagen na złamanie kości – jednym z bardzo dokuczliwych objawów niedoboru kolagenu są wysyłane do organizmu sygnały ze strony układu kostno-stawowego. Ujawniają się one w postaci bólu kości, stawów oraz częstych kontuzji, urazów i obniżenia sprawności fizycznej. Niedobory kolagenu wpływają także znacząco na sprawność i funkcjonowanie narządów wewnętrznych.

Jest to niezbędny element ludzkiego organizmu – w momencie utraty kolagenu z powodu wieku, stresu czy też obciążenia fizycznego jego poziom powinien być uzupełniany w odpowiedniej formie i dawce. Stosowanie kolagenu wysokiej jakości jest wskazane, by zachować dobre zdrowie i świetną formę fizyczną, a także promienny wygląd skóry.

Kolagen rybi, wyłowy czy wieprzowy? Nasz kolagen do picia na kości Collibre® powstał przez determinację, pasję i wiedzę, by stworzyć dla Ciebie przystępny produkt najlepszej jakości. Drinki kolagenowe zawierające kolagen typu II oraz typu I dostępne w wydzielonych, dziennych dawkach są bardzo wygodne w suplementacji, niewielkie i gwarantują, że każdego dnia dostarczysz swojemu organizmowi najlepszej jakości kolagen wołowy w formie pitnej. Zaopatrz się w kolagen naturalny na kości Collibre® i zawalcz o zdrowie, piękną skórę oraz sprawne stawy!

Kolagen na zrost kości

Co jest najważniejsze podczas wyboru odpowiedniego kolagenu? To, aby był on pochodzenia naturalnego. Syntetyczne kolageny nie działają na organizm w taki sposób jak kolagen odzwierzęcy – to w końcu jego główne źródło pochodzenia. Czy dobry kolagen na kości musi zawierać kwas hialuronowy? Może, ale nie ma takiej konieczności pod kątem skuteczności jego działania. Co jeszcze istotne, należy zwracać uwagę również na sam proces pozyskiwania kolagenu.

Płynny kolagen Collibre® posiada hydrolizę na poziomie 2000 Da(daltonów) – daje to łącznie aż 95% wchłanialności w jelicie cienkim przewodu pokarmowego, skąd wraz z krwią jest rozprowadzany po całym organizmie człowieka. Wspomóż produkcję kolagenu w organizmie i zadbaj o swoje zdrowie najlepiej, jak się da. Zacznij stosowanie suplementów diety od Collibre® już dziś i wybierz najmocniejszy kolagen, który wzmocni syntezę kolagenu w organizmie i pomoże skutecznie zmniejszać stany zapalne!

Kolagen naturalny na kości Collibre – efekty stosowania

Na jakie rezultaty możesz liczyć, sięgając po kolagen na stawy suplement diety? Przede wszystkim na skuteczne uzupełnienie niedoborów tego białka, a co za tym idzie – utrzymanie stawów i kości w doskonałej kondycji oraz skutecznie wsparcie ich codziennej pracy. Twoje stawy będą bardziej ruchome, niebolesne, zwiększy się także Twoja mobilność. W przypadku chorób i dolegliwości związanych z układem kostno-stawowym możesz oczekiwać złagodzenia ich objawów i zmniejszenia odczuwanego dyskomfortu. Jeśli szukasz następujących preparatów:

  • kolagen do picia na kości (kolagen dla kości);
  • kolagen na odbudowę kości;
  • kolagen na wzmocnienie kości;
  • kolagen na złamane kości;
  • kolagen na zrost kości;
  • kolagen naturalny dla kości
  • kolagen na stawy;

zachęcamy do składania zamówień w naszym sklepie online!

Zobacz również:

Nadal zastanawiasz się, czy warto zastosować kurację kolagenem do picia? Odwiedź naszego bloga! Mamy tam mnóstwo ciekawych artykułów na temat tego, jak cenne właściwości ma naturalny kolagen na kości. Sprawdź także, jaki jest najlepszy kolagen.

Polecane artykuły:

Ważne linki: