Newsletter


  SOCIAL MEDIA

  Get inspired

  Subscribe to our Newsletter for news on latest products and sales


   Szukaj

   Kolagen na kości

     /  Kolagen na kości

   Kolagen na kości

   Każdy z nas ma przed sobą określoną długość życia. Ciało zużywa się z wiekiem, taka kolej rzeczy i nie ma na to żadnej, cudownej metody. Bóle, sztywność stawów czy problemy z poruszaniem się to dolegliwości, które dotykają przeważnie osoby starsze, a związane są z chorobami zwyrodnieniowymi czy też innymi schorzeniami w obrębie stawów. Główna przyczyna bolesnych dolegliwości stawowych to zużycie się chrząstki, która z wiekiem zanika i nie daje rady spełniać swojej funkcji ochronnej ruchomych części stawów. Z upływem lat ludzki organizm nie jest w stanie sam produkować odpowiedniej ilości kolagenu, również jego jakość pozostawia wiele do życzenia. Kiedy zaczynają Ci doskwierać problemy zdrowotne tego właśnie typu, najwyższy czas aby zacząć stosować kolagen na stawy, który odpowiada za ich sprawność i funkcjonalność.

   Active Drink Collibre

   38,50 299,00 
   Beauty Drink Collibre

   38,50 299,00 
   Kolagen Vital Drink Collibre

   38,50 299,00 

   Kolagen do picia na kości

   Pogorszona mineralizacja kości czy też problemy związane z funkcjonalnością ścięgien, wiązadeł czy stawów kostnych to pierwszy sygnał ku temu, aby zaopatrzyć się w dobrej jakości kolagen w formie suplementu, który doskonale rozprawi się z tego typu objawami i poprawi Twoją jakość życia. Jednym z tego typu produktów jest kolagen na złamania kosci Collibre®Vital. Ten suplement diety jest przeznaczony dla osób borykających się z dolegliwościami ze strony stawów, zwłaszcza dla osób starszych.

   Jak działa kolagen na złamania kosci Cillibre®Vital? Wspiera procesy naprawcze i regeneracyjne organizmu. Dzienna dawka płynnego kolagenu w organizmie to 10 000 mg, w którego skład wchodzą witamina A, C oraz krzem. Wszystkie te składniki stanowią idealne uzupełnienie diety i zapobiegają skutkom niedoboru kolagenu. Ich regularna suplementacja działa na organizm odżywczo i regeneracyjnie, ale także łagodzi ból stawów w chorobie zwyrodnieniowej.

   Kolagen naturalny na kości

   Aby utrzymać odpowiednią sprawność stawów i poprawić ich funkcjonowanie, kurację kolagenem najlepiej wspomóc zmianą trybu życia i odpowiednią dietą. Przede wszystkim trzeba zadbać o aktywność fizyczną. Nadmiar kilogramów to podstawowy czynnik, który powoduje nadmierne obciążenie stawów, ich bóle – i niestety – ich szybsze zużywanie się. Odpowiednio dobrany rodzaj aktywności poprawia funkcjonalność stawów jak i likwiduje ból, a odpowiednie dawki suplementów diety w postaci Collibre® to idealne zestawienie dla Twojego zdrowia.

   Dobry kolagen na kości to preparaty Collibre® – jakość tego produktu zachwyca działaniem, dodatkowo suplementy te, pozyskiwane naturalnie, pełne zbawiennych substancji uzupełniają niedobór kolagenu w Twoim organizmie, działają także na niechciane zmarszczki i oznaki starzenia.

    

   Kolagen na odbudowę kości

   Regularna suplementacja kolagenu i zawartych w nich składników ma zbawienny wpływ na organizm od wewnątrz, przez co wspomaga skutki upływającego czasu. Doskonałym wyborem w kwestii dobrania dla siebie odpowiedniego suplementu jest kolagen na złamanie kości Collibre®Vital – dzięki zawartości płynnego kolagenu oraz witamin C, A i krzemu stanowi on doskonały suplement wspomagający odbudowę struktur stawowych, wiązadeł, chrząstek – jak i na odbudowę ścięgna. Dzięki swojej niepowtarzalnej budowie i dawce właściwości kolagenowych jest niezwykle skuteczny w działaniu, wzmacnia stawy i ich elastyczność, a jego suplementacja w połączeniu z odpowiednią dietą i zdrowym trybem życia daje znakomite rezultaty. Kolagen dla kości działa także zbawiennie na włosy, ich formę i stan oraz pomaga opóźnić procesy starzenia.

   Kolagen na wzmocnienie kości

   Kolagen pitny Collibre®, to innowacyjna receptura, którą opatentowaliśmy po to, by dostarczyć Ci najbezpieczniejszą dawkę kolagenu w jednej, dziennej porcji. Dzięki temu bardzo szybko uzupełnisz zalecaną dawkę tego specyfiku w najlepszej, hydrolizowanej wersji.

   Kolagen na złamane kości

   Kolagen na złamanie kości. Jednym z bardzo dolegliwych objawów niedoboru kolagenu są wysyłane do organizmu sygnały ze strony układu kostno – stawowego. Ujawniają się one w postaci bólu kości, stawów oraz kontuzji i obniżeniu sprawności fizycznej. Niedobory kolagenu wpływają także znaczącą na sprawność i funkcjonowanie narządów wewnętrznych. Jest to bardzo ważny składnik każdego ludzkiego organizmu, który w momencie utraty kolagenu z powodu wieku, stresów czy też obciążenia fizycznego powinien być uzupełniany w odpowiedniej formie i dawce.

   Nasze Collibre® powstał przez determinację, pasję i wiedzę, by stworzyć dla Ciebie produkt najlepszej i najwyższej jakości. Doskonałej jakości drinki kolagenowe w wydzielonych, dziennych dawkach są bardzo wygodne w suplementacji, niewielkie i sprawiają, że każdego dnia dostarczasz swojemu organizmowi najlepszej jakości kolagen w formie pitnej. Zaopatrz się w produkty Collibre® i zawalcz o zdrowie, piękną skórę oraz sprawne stawy!

   Kolagen na zrost kości

   Co jest najważniejsze podczas wyboru odpowiedniego kolagenu? To, aby był on pochodzenia naturalnego. Syntetyczne kolageny nie działają na organizm w taki sposób, jak kolagen odzwierzęcy – to w końcu jego główne źródło pochodzenia. Co jeszcze istotne, ważny jest sam proces jego pozyskiwania. Płynny kolagen Collibre® posiada hydrolizę na poziomie 2000 Da(daltonów) – daje to łącznie aż 95% wchłanialności w jelicie cienkim przewodu pokarmowego, skąd wraz z krwią jest rozprowadzany po całym organizmie człowieka.