Przejdź do treści

Darmowa dostawa od 200 zł

23% taniej z naszą subskrypcją

Wysyłka za granicę

Kup teraz, zapłać później z PayPro

Wysyłka w 24 h

Naturalny sposób na młodą skórę! Kolagen do picia Collibre.

collagen beauty drink, naturalny kolagen, płynny kolagen

W ciągu całego roku nasza skóra poddawana jest wielu czynnikom zewnętrznym, takim jak słońce, zimno, suche powietrze czy kosmetyki. Tak jak zabezpieczamy swoją skórę z zewnątrz – stosując kremy, tak warto zadbać o nią od środka. Na co zwrócić uwagę w naturalnych metodach na młodą skórę? I jak przyczynić się do sprawnej syntezy kolagenu? Sprawdź w naszym artykule. 

Dostarczaj składniki odżywcze, których potrzebujesz.

Na zdrową i młodo wyglądającą skórę wpływa to, co zjadamy. Pikantne potrawy przyczyniają się do zaburzeń gruczołów, przez co łatwo o efekty w postaci trądziku czy wyprysków. Niektóre potrawy potrafią uczulać lub alergizować skórę, przez co bywa ona podrażniona i zaczerwieniona. Cukier prosty w nadmiarze, alkohol, czy inne używki takie jak kawa i papierosy również odciskają swoje piętno na naszej twarzy. Dlatego tak ważna jest równowaga i ograniczenie złych nawyków tak żywieniowych, jak i zdrowotnych.

Sięgaj po sprawdzone i bezpieczne produkty.

Zbilansowana dieta dostarcza nam niezbędne składniki odżywcze, witaminy i minerały. Jest jednak jeden składnik stanowiący blisko 40% składu masy ciała człowieka, który trudno dostarczyć w skuteczny sposób ze zwykłym pożywieniem. Kolagen. Znajduje zastosowanie nie tylko w medycynie estetycznej. Obecność w ciele człowieka białek kolagenowych wraz z wiekiem ulega zmniejszeniu poprzez ograniczone możliwości odtwarzania i reprodukcji, początek tego procesu zaczyna się po 30 roku życia i wtedy dochodzi do spadku syntezy kolagenu w organizmie. Wówczas należy jeszcze bardziej dbać o kondycję skóry, bo niedobór kolagenu wpływa na cały organizm. Dlatego już wtedy warto włączyć hydrolizowany kolagen do picia Collibre do swojej diety i wesprzeć włókna kolagenowe – w produkcie znajduje się też witamina C, dzięki której wchłanianie kolagenu przebiega lepiej. Kolagen wołowy, w tym hydrolizaty kolagenu, ma strukturę bardziej zbliżoną do ludzkiej niż kolagen rybi, dlatego stanie się trafnym wyborem. 

Dobry kolagen jest wsparciem dla naczyń krwionośnych, przyczynia się do dobrej kondycji skóry i jędrności skóry oraz wspiera młody wygląd. Nie da się ukryć, że najlepszy kolagen jest także nieoceniony dla stawów.

 

Wygodny drink kolagenowy na każdy dzień.

Niestety, ale prawdą jest, że produkcja kolagenu z wiekiem spada. Dlatego dobra suplementacja kolagenu i kwasu hialuronowego jest coraz popularniejsza. Produkty Collibre to maksymalna dawka hydrolizowanego kolagenu wzbogacona w witaminy i krzem zamknięte w 140 ml butelce. Wysoko przyswajalny hydrolizat szwajcarskiego kolagenu bez laktozy i konserwantów, poddany procesowi pasteryzacji i przygotowany w warunkach antyseptycznych w Austrii gwarantuje jakość produktu i bezpieczeństwo stosowania. Sięgnij po jeden z dostępnych drinków Collibre ACTIVE, BEAUTY czy VITAL (hydrolizowany kolagen) w kuracji kolagenowej i ciesz się zdrową, lśniącą i napiętą skórą, a także silnymi włosami i paznokciami. Kolagen również wpływ na stawy, narządy wewnętrzne, a nawet kości, dlatego kuracja hydrolizowanym kolagenem Collibre będzie dla Twojego ciała zastrzykiem młodości – taki suplement diety to kompleksowe wsparcie.

Jaki kolagen wybrać?

Jeśli zastanawiasz się, czy lepszy od kolagenu w płynie będzie kolagen w proszku lub tabletkach, zapoznaj się z naszym artykułem, aby wdrożyć suplementację kolagenu. Poruszamy w nim kwestie związane z wygodą i skutecznością tych trzech rodzajów kolagenu. Sprawdź też, który z wariantów kolagenu Collibre będzie najodpowiedniejszy dla Ciebie w naszym porównaniu na stronie.

Sprawdź skuteczność hydrolizowanego kolagenu Collibre na własnej skórze. Bo kolagen wpływa na cały organizm, a gdy z wiekiem brakuje naturalnego kolagenu, jego dostarczanie jest jeszcze ważniejsze.

Zapraszamy na naszego bloga! Dowiesz się, jak wspierać syntezę kolagenu, jakie produkty spożywcze pobudzają produkcję kolagenu, dlaczego kolagen do picia jest najlepszy, jak przyczynić się do nawilżenia skóry poprzez kolagen, jak długo trzeba poddawać się suplementacji kolagenu oraz dlaczego warto zdecydować się na kwas hialuronowy. Piszemy też, jakie są rodzaje kolagenu oraz jakie są skutki niedoboru kolagenu.

 

 

 

Polecane wpisy na blogu:

 

Data publikacji:

4 min. czytania

Więcej artykułów

Poznaj produkty

Obserwuj nas

@Collibrelife