• Wysyłka w 24h Wysyłka w 24h
 • Darmowa dostawa już od 200 zł Darmowa dostawa już od 200 zł
 • Bezpieczne formy płatności Bezpieczne formy płatności
Logo mobile

Kolagen na stawy

Co na stawy? Kolagen Collibre w formie suplementu diety

Kolagen wpływa na nasze stawy, ścięgna, skórę, łączenie chrząstki stawowej. Kolagen jest jednym z podstawowych białek, które stanowią budulec naszego organizmu i z tego właśnie względu suplementowanie kolagenu wraz z wiekiem jest tak istotne. Co jednak najważniejsze – im wcześniej rozpoczniesz kurację, tym negatywne zmiany w kondycji skóry, chrząstki stawowej, tkanki łącznej, stawów, ścięgien i chrząstek zostaną zatrzymane na wcześniejszym etapie, a sam proces starzenia się organizmu (tkanki chrzęstnej, skóry) wraz z wiekiem zostanie skutecznie zahamowany.


Beauty Drink

Dla Twojej skóry, włosów i paznokci, dla przyszłych i obecnych mam, dla Ciebie!


Active Drink

Dla Twoich aktywności, szybkiej regeneracji i lepszych wyników!


Vital Drink

Jako uzupełnienie w procesie rekonwalescencji. Dla Twojej witalności i lepszego samopoczucia!

Hydrolizowany kolagen na stawy do picia

Jednym z najskuteczniejszych dostępnych suplementów na rynku jest kolagen na staw biodrowy, inaczej kolagen hydrolizowany – płynny suplement diety.

Posiada on krótkie bioaktywne peptydy kolagenowe, które dzięki swojej niewielkiej strukturze, są w łatwy sposób wchłaniane w jelicie cienkim – na poziomie 95% Następnie wraz z krwią przemieszczają się do pozostałych narządów, tkanek, chrząstki stawowej. Warto również wspomnieć, że kolagen, który nie jest hydrolizatem, wchłania się jedynie w 4%.

Kolagen na stawy biodrowe

Niedobór kolagenu wpływa znacząco m.in. na stan układu kostno-stawowego, kości i tkanki łącznej. Jeśli masz problem z bólem kości, stawów, kontuzjami i obniżoną sprawnością, powinieneś jak najszybciej sięgnąć po najskuteczniejszy kolagen naturalny na stawy. Niedobór kolagenu to również jedna z głównych przyczyn obniżonej odporności, która prowadzi do rozwoju groźnych chorób i schorzeń. 

Jedną z najważniejszych kwestii, jest pochodzenie kolagenu. Nasze suplementy hydrolizowane Collibre są środkami pochodzenia naturalnego, czyli odzwierzęcego – nie tworzymy ich w sposób syntetyczny w laboratorium.

Dodatkowo istotną kwestią jest hydrolizowanie kolagenu, które znacząco wpływa na jego przyswajanie. Im mniejsza wielkość cząsteczki kolagenu, tym większa przyswajalność. Najwyższa możliwa hydroliza to 2000 daltonów i taką właśnie wagę molekularną ma nasz płynny kolagen Collibre. Ilość ta zaspokaja maksymalną wymaganą dzienną dawkę 10 tys. mg kolagenu.

Kolagen na stawy kolanowe

Naturalny kolagen do picia na stawy kolanowe w postaci hydrolizowanej jest najszybszą formą odbudowy zarówno stawów, jak i chrząstek i ścięgien. W naszym sklepie znajdziesz suplement diety kolagen do picia na stawy w formie wygodnych drinków Collibre® Active, Beauty, Vital. Każdy z hydrolizatów zawiera maksymalną dawkę dzienną 10 tys. mg i składa się z łatwych do przyswojenia peptydów kolagenowych. Dodatkowo wszystkie preparaty Collibre to również witamina C, która wpływa znacząco na syntezę włókien kolagenowych.

Naturalny kolagen na bolące stawy

Skład naszych kolagenów Collibre dodatkowo wzbogaciliśmy również o witaminę A i krzem, które oprócz stawów usprawniają również odbudowę włosów, skóry i paznokci. Kolagen do picia na stawy wpływa również na regeneracje całego organizmu, również po intensywnym wysiłku, czy przy aktywnym trybie życia.

W takim wypadku polecamy szczególnie suplement diety – kolagen na stawy Collibre® Vital, wzbogacony dodatkowo o witaminy z grupy B: B1 – tiamina, B3-niacyna, B5-kwas pantotenowy, B6, witamina B7 – biotyna, B9 – kwas foliowy oraz B12, D3, E i oczywiście wcześniej wspomniana witamina C, odpowiedzialna m.in. za efektywną syntezę kolagenu w organizmie. W przypadku niektórych preparatów w składzie znajduje się też m.in. kwas hialuronowy.

Pamiętaj, że regularne stosowanie kolagenu Collibre® Vital zmniejsza ból, znacznie przyśpiesza i wspiera proces regeneracji zarówno stawów, jak i całego organizmu. Suplementacja kolagenem Collibre jest lepszą alternatywą niż kapsułki, czy inne suplementy w postaci tabletek, np. takich zawierających kwas hialuronowy (kolagen w kapsułkach nie przyswaja się tak dobrze).

Kolagen na zwyrodnienie stawów – skuteczny sposób, by poprawić ruchomość stawów

Kolagen Collibre w postaci hydrolizowanej to jedna z najlepszych form płynnego kolagenu. Białko kolagenowe Collibre do stawów zostało dodatkowo wzbogacone w witaminy i krzem. Maksymalna dawka kolagenu w maleńkiej 140 ml butelce, którą możesz ze sobą zabrać wszędzie.

Kolagen na stawy i skórę

Czy wiesz, że u kobiet po menopauzie ilość kolagenu zmniejsza się nawet o 30%? Dlatego właśnie dodatkowa suplementacja kolagenu pozwala zatrzymać młodość na dłużej. W naszej ofercie znajdziesz nie tylko czysty kolagen na stawy, ale i na skórę, czyli produkt collagen BEAUTY przeznaczony dla kobiet i mężczyzn w różnym wieku. To właśnie dzięki niemu zatrzymasz proces starzenia, ujędrnisz ciało oraz spłycisz zmarszczki w naturalny sposób.

Jakie jeszcze korzyści przynosi kolagen na skórę? Redukuje przebarwienia, dzięki czemu cieszysz się promienną i zdrową cerą. Poza tym zmniejsza widoczność cellulitu i rozstępów, więc możesz swobodnie pokazywać się w krótkich spodenkach w upalne dni wakacji, niezależnie od wieku. Czysty kolagen Collibre nawilża skórę, w efekcie czego jest ona aksamitna w dotyku i wygląda na zadbaną – wiotczejąca skóra przestanie być Twoim zmartwieniem.

Masz kłopoty z wrażliwą lub naczyniową cerą? W tym przypadku płynny kolagen poprawi stan skóry i może zmniejszyć stany zapalne. Dlatego z suplementacji kolagenem chętnie korzystają osoby, które borykają się z atopowym zapaleniem skóry. Zamów nasz płynny kolagen BEAUTY, by cieszyć się nienagannym ciałem i zdrową cerą!

Kolagen na stawy naturalny

Kolagen naturalny na stawy, chrząstki, kości Collibre to idealne rozwiązanie dla każdego. Collibre ACTIVE to suplement kolagenu zarówno dla osób aktywnych, jak i dla tych, którzy potrzebują regeneracji w większym zakresie, dodatkowo ACTIVE został wzbogacony o grupę składników w postaci: witaminy A i witaminę C.

Collibre w opcji BEAUTY oprócz witamin C i A, został wzbogacony o witaminę E, która odpowiada za opóźnienie procesów starzenia organizmu.

Wersja kolagenu Collibre VITAL to kolagen wzbogacony dodatkowo o witaminy z grupy B, witaminę D3 i kwas foliowy, jest szczególnie zalecany, kobietom dojrzałym, które przechodzą menopauzę oraz osobom starszym, które mają problem ze stawami, z osteoporozą. W niektórych suplementach można spotkać także kwas hialuronowy, choć nie jest on niezbędny.

Hydrolizowany kolagen na stawy – hydrolizat kolagenu

Hydrolizowany kolagen wołowy bądź kolagen rybi (kolagen morski) o odpowiedniej wielkości bioaktywnych peptydów wytwarzanych w trakcie produkcji kolagenu to najlepsza postać płynnego kolagenu, jaka obecnie jest dostępna na rynku. Hydrolizator kolagenu w żołądku zamienia się w aminokwasy, takie jak prolina, hydroksyprolina, lizyna, glukozamina, które wchłaniają się w jelicie cienkim, aż na poziomie 95%.

Kolagen hydrolizowany na stawy

Kolagen hydrolizowany na stawy tzw. kolagen na staw biodrowy to idealne rozwiązanie, które skutecznie i naturalnie odbudowuje strukturę układu chrzęstno-kostnego. Na ból stawów szczególnie dobrym rozwiązaniem jest wersja produktu Collibre VITAL, który odnosi również znaczące efekty w procesie odbudowy struktury kostnej po osteoporozie.

Jak działa kolagen naturalny na stawy?

Czy kolagen na stawy do picia jest bezpieczny? Oczywiście, ponieważ białko to jest wytwarzane przez nasze organizmy. Stanowi podstawowy element strukturalny kości, mięśni, naczyń krwionośnych i skóry, odpowiadając za ich prawidłowe funkcjonowanie. To naturalny „klej” łączący ciało, jednak po 25 roku życia jego sprawna produkcja spada. Dlatego właśnie powstał płynny kolagen Collibre, który dostarcza maksymalną dzienną dawkę 10 000 mg.

Kolagen na stawy w płynie zapobiega zanikaniu włókien kolagenowych oraz mazi stawowej, czyli opóźnia proces starzenia się struktur stawowych. W efekcie tego cieszysz się sprawnymi i zdrowymi stawami – możesz uprawiać ulubiony sport oraz czerpać garściami ze swoich pasji każdego dnia, niezależnie od wieku. Zapewnij sobie zdrowe, wytrzymałe stawy!

Kolagen wołowy na stawy

Kolagen naturalny na stawy to kolagen w formie odzwierzęcej. Najbardziej popularną formą kolagenu jest kolagen wołowy i kolagen rybi. W diecie kolagen jest głównie w żelatynie, galaretkach, salcesonie, kurzych łapkach, drobiowych chrząstkach (zawierają także m.in. chrząstki rekina), nóżkach wieprzowych i skórkach (np. kolagen ze skór ryb morskich). By dostarczyć wystarczającą ilość kolagenu do organizmu, należałoby codziennie spożywać produkty odzwierzęce i to w dużej ilości. Kolagen na stawy do picia w postaci płynnej wydaje się w tej sytuacji idealnym rozwiązaniem i pomaga skutecznie zmniejszać stany zapalne w obrębie stawów.

Przeczytaj również Kolagen do picia – czy warto?

Kolagen typu 1 na stawy

Kolagen na stawy typu I stanowi większość wszystkich kolagenowych włókien w organizmie. Znajduje się główne w skórze, ścięgnach, kościach, jak również w rogówce oka. Dobrą alternatywą tego typu kolagenu jest zarówno preparat Collibre ACTIVE, BEAUTY, jak i preparat VITAL.

Kolagen typu 2 na stawy ze składnikami wspierającymi produkcję kolagenu

Kolagen typu II znajduje się głównie w chrząstkach stawów. Doskonałą alternatywą dla tego typu kolagenu jest suplementacja kolagenu Collibe VITAL. Nasz hydrolizowany kolagen typu II (hydrolizat kolagenu w płynie) zalecamy szczególnie osobom z problemami układu kostnego, z chorobami zwyrodnieniowymi stawów oraz tym, którym doskwiera ogólny ból stawów.

Kolagen i kwas hialuronowy na stawy

W naszym sklepie prym wiedzie kolagen na zwyrodnienie stawów, który ma silne właściwości regenerujące. Kompleksowo poprawia stan kości, stawów i chrząstek w organizmie. Są one bardziej „nawilżone”, a co za tym idzie sprawne. Świadczą o tym liczne badania naukowe, na przykład naukowcy z Harvard’s Beth Israel Deaconess Medical Center w Bostonie zbadali działanie kolagenu i stwierdzili, że suplementacja kolagenem typu II pomaga nawet pacjentom cierpiącym na reumatoidalne zapalenie stawów.

W naszej ofercie znajdziesz wołowy kolagen na stawy kolanowe i nie tylko, który przewyższa kolagen rybi pod względem bezpieczeństwa. Pochodzi on z weryfikowanych hodowli, kontrolowanych przez lekarzy weterynarzy, identyfikujących każdą sztukę. W przypadku ryb nie ma możliwości tak ścisłego nadzoru.

Najmocniejszy kolagen na stawy w płynie – kolagen wołowy przewyższający kolagen rybi oraz kolagen wieprzowy

Nasze preparaty kolagenu Collibre to innowacyjna, niepowtarzalna receptura. Specjalnie opracowany proces wytworzenia hydrolizowanego kolagenu (typu I, typu II, jak również innych) Collibre sprawia, że otrzymujesz maksymalną dzienną dawkę preparatu w bezpiecznej płynnej postaci. Collibre to również wygodne opakowanie kolagenu, które możesz ze sobą zabrać zarówno do pracy, jak i na spacer, niewielka 140 ml buteleczka zmieści się nawet w małej torebce. Pamiętaj, że jeśli interesuje Cię:

 • kolagen z kwasem hialuronowym na stawy;
 • kolagen wołowy na stawy;
 • kolagen typu 1 na stawy;
 • kolagen typu 2 na stawy;
 • kolagen na bolące stawy;
 • kolagen na zwyrodnienie stawów;
 • kolagen na stawy w płynie;
 • kolagen na stawy naturalny;
 • kolagen na stawy kolanowe;
 • kolagen na stawy biodrowe;

jesteś w idealnym miejscu, by zaopatrzyć się w preparaty kolagenowe najwyższej jakości. Zachęcamy do składania zamówień już dzisiaj – tylko w sklepie internetowym collibre.eu!

Zobacz również:

Nadal zastanawiasz się, czy warto zastosować kurację kolagenem do picia? Odwiedź naszego bloga! Mamy tam mnóstwo ciekawych artykułów na temat tego, jak cenne właściwości niesie za sobą stosowanie kolagenu. W dodatku znajdziesz tam informacje o tym, jaki jest najlepszy kolagen!

A może chciałbyś się dowiedzieć więcej o tym, jak długo stosować kolagen wołowy lub kolagen rybi? Odwiedź naszego bloga! Mamy tam mnóstwo ciekawych artykułów na ten temat. Dowiesz się również o tym, kiedy pić kolagen – rano czy wieczorem.

Polecamy na blogu:

Ważne linki: