Newsletter


  SOCIAL MEDIA

  Get inspired

  Subscribe to our Newsletter for news on latest products and sales


   Szukaj

   Kolagen na stawy

     /  Kolagen na stawy

   Kolagen na stawy

   Kolagen wpływa na nasze stawy, ścięgna, skórę, łączenie chrząstki stawowej. Kolagen jest jednym z podstawowych białek, które stanowią budulec naszego organizmu i z tego właśnie względu suplementowanie kolagenu wraz z wiekiem jest tak bardzo istotne, a co najważniejsze im wcześniej rozpoczniesz kurację tym zmiany w kondycji skóry, chrząstki stawowej, tkanki łącznej, stawów, ścięgien i chrząstek zostaną zatrzymane na wcześniejszym etapie, a sam proces starzenia się organizmu (tkanki chrzęstnej, skóry) wraz z wiekiem zostanie wydłużony w czasie.

   Active Drink Collibre

   38,50 299,00 
   Beauty Drink Collibre

   38,50 299,00 
   Kolagen Vital Drink Collibre

   38,50 299,00 

   Kolagen na stawy do picia

   Jednym z najskuteczniejszych dostępnych suplementów na rynku jest kolagen do picia na stawy, inaczej kolagen hydrolizowany – płynny suplement diety.

   Posiada on krótkie bioaktywne peptydy, które dzięki swojej niewielkiej strukturze, są w łatwy sposób wchłaniane w jelicie cienkim – na poziomie 95%, skąd z krwią przemieszczają się do pozostałych narządów, tkanek, chrząstki stawowej. Warto również wspomnieć, że kolagen, który nie jest hydrolizatorem, wchłania się jedynie w 4%.

   Kolagen na stawy biodrowe

   Niedobór kolagenu wpływa znacząco m.in. na stan układu kostno-stawowego, kości i tkanki łącznej. Jeśli masz problem z bólem kości, stawów, kontuzjami i obniżoną sprawnością, powinieneś jak najszybciej sięgnąć po najskuteczniejszy kolagen naturalny na stawy. Niedobór kolagenu to również jedna z głównych przyczyn obniżonej odporności, która prowadzi do rozwoju choroby.

   Jedną z najważniejszych kwestii, jeśli jest pochodzenie kolagenu, nasze suplementy hydrolizowane Collibre są środkami pochodzenia naturalnego, czyli odzwierzęcego, nie tworzymy ich w sposób syntetyczny w laboratorium.

   Dodatkowo istotną kwestią jest hydrolizowanie kolagenu, które znacząco wpływa na jego przyswajanie. Im mniejsza wielkość cząsteczki kolagenu, tym większa przyswajalność. Najwyższa możliwa hydroliza to 2000 daltonów i taką właśnie wagę molekularną ma nasz płynny kolagen Collibre. Ilość ta zaspokaja maksymalną wymaganą dzienną dawkę 10 tys. mg.

   Kolagen na stawy kolanowe

   Kolagen do picia na stawy kolanowe w postaci hydrolizowanej jest najszybszą formą odbudowy zarówno stawów, jak i chrząstek i ścięgien. W naszym sklepie znajdziesz suplement diety kolagen do picia na stawy w formie kolagenowych Collibre® Active, Beauty, Vital. Każdy z hydrolizatów zawiera maksymalną dawkę dzienną 10 tys. mg. Dodatkowo wszystkie preparaty Collibre to również witamina C, która wpływa znacząco na syntezę włókien kolagenowych.

   Kolagen na bolące stawy

   Skład naszych kolagenów Collibre dodatkowo wzbogaciliśmy również o witaminę A i krzem, które oprócz stawów usprawniają również odbudowę włosów, skóry i paznokci. Kolagen do picia na stawy wpływa również na regeneracje całego organizmu, również po intensywnym wysiłku, czy przy aktywnym trybie życia. W takim wypadku polecamy szczególnie suplement diety kolagen z kwasem hialuronowym na stawy Collibre® Vital, wzbogacony dodatkowo o witaminy z grupy B: B1 – tiamina, B3-niacyna, B5-kwas pantotenowy, B6, witamina B7 – biotyna, B9 – kwas foliowy oraz B12, D3, E i oczywiście wcześniej wspomiana witamina C. Regularne stosowanie kolagenu Collibre® Vital zmniejsza ból, znacznie przyśpiesza regenerację zarówno stawów, jak i całego organizmu. Suplementacja kolagenem Collibre jest lepszą alternatywą niż kapsułki, leki, czy inne suplementy w postacji tabletek

   Kolagen na zwyrodnienie stawów

   Kwas hialuronowy w kolagenie na stawy, chrząstki, szczególnie w postaci hydrolizowanej to jedna z najlepszych form płynnego kolagenu. Nasze preparaty kolagenu Collibre do stawów zawierające kwas hialuronowy zostały dodatkowo wzbogacone o witaminy i krzem. Maksymalna dawka kolagenu w maleńkiej 140 ml butelce, którą możesz ze sobą zabrać wszędzie.

   Kolagen na stawy naturalny

   Kolagen naturalny na stawy, chrząstki, kości Collibre to idealne rozwiązanie dla każdego. Collibre ACTIVE to suplement kolagenu zarówno dla osób aktywnych, jak i dla tych, którzy potrzebują regeneracji w większym zakresie, dodatkowo ACTIVE został wzbogacony o grupę składników w postaci: witaminy A i witaminę C. Collibre w opcji BEAUTY oprócz witamin C i A, został wzbogacony o witaminę E, która odpowiada za opóźnienie procesów starzenia organizmu. Wersja kolagenu Collibre VITAL to kolagen wzbogacony dodatkowo o witaminy z grupy B, witaminę D3 i kwas foliowy, jest szczególnie zalecany, kobietom dojrzałym, które przechodzą menopauzę oraz osobom starszym, które mają problem ze stawami, z osteoporozą.

   Hydrolizowany kolagen na stawy

   Hydrolizowany kolagen o odpowiedniej wielkości bioaktywnych peptydów wytwarzanych w trakcie produkcji kolagenu to najlepsza postać płynnego kolagenu, jaka obecnie jest dostępna na rynku. Hydrolizator kolagenu w żołądku zamienia się w aminokwasy, takie jak prolina, hydroksyprolina, lizyna, glukozamina które wchłaniają się w jelicie cienkim, aż na poziomie 95%.

   Kolagen liofilizowany na stawy

   Kolagen liofilizowany na stawy tzw. kolagen na staw biodrowy to idealne rozwiązanie, które skutecznie i naturalnie odbudowuje strukturę układu chrzęstno-kostnego. Na ból stawów szczególnie dobrym rozwiązaniem jest wersja produktu Collibre VITAL, który odnosi również znaczące efekty w procesie odbudowy struktury kostnej po osteoporozie.

   Kolagen wołowy na stawy

   Kolagen naturalny na stawy to kolagen w formie odzwierzęcej. Najbardziej popularną formą kolagenu jest kolagen kolagen wołowy. W diecie kolagen jest głównie w żelatynie, galaretkach, salcesonie, kurzych łapkach, drobiowych chrząstkach, nóżkach wieprzowych i skórkach, żeby dostarczyć wystarczającą ilość kolagenu do organizmu, należałoby codziennie spożywać produkty odzwierzęce i to w dużej ilości. Kolagen w postaci płynnej wydaje się w tej sytuacji idealnym rozwiązaniem.

   Kolagen typu 1 na stawy

   Kolagen na stawy typu I stanowi większość wszystkich kolagenowych włókien w organizmie. Znajduje się główne w skórze, ścięgnach, kościach, jak również w rogówce oka. Dobrą alternatywą tego typu kolagenu jest zarówno preparat Collibre ACTIVE, BEAUTY, jak i preparat VITAL.

   Kolagen typu 2 na stawy

   Kolagen typu ii znajduje się głównie w chrząstkach stawów. Doskonałą alternatywą dla tego typu kolagenu jest preparat Collibe VITAL. Nasz hydrolizowany kolagen typu ii w płynie zalecamy szczególnie osobom z problemami układu kostnego.

   Najmocniejszy kolagen na stawy

   Nasze preparaty kolagenu Collibre to innowacyjna, niepowtarzalna receptura. Specjalnie opracowany proces wytworzenia hydrolizowanego kolagenu (typu i, typu ii, jak również innych) Collibre sprawia, że otrzymujesz maksymalną dzienną dawkę preparatu w bezpiecznej płynnej postaci. Collibre to również wygodne opakowanie kolagenu, które możesz ze sobą zabrać zarówno do pracy, jak i na spacer, niewielka 140 ml buteleczka zmieści się nawet w małej torebce.