Newsletter


  SOCIAL MEDIA

  Get inspired

  Subscribe to our Newsletter for news on latest products and sales


   Szukaj

   Kolagen na twarz

     /  Kolagen na twarz

   Kolagen na twarz

   Collibre® – płynny kolagen – to suplement diety, który skutecznie pomaga uzupełnić niedobory kolagenu w organizmie. Dodatkowe witaminy takie jak A, C i E oraz krzem wspomagają procesy dystrybucji kolagenu oraz wspierają regenerację organizmu.

   Nasze produkty są przygotowywane z największą starannością oraz w pełni bezpiecznych warunkach, przez co są bezpieczne także i dla Ciebie i Twojej skóry. Wygodna forma 140 mililitrowej buteleczki sprawia, że możesz mieć ją przy sobie zawsze i wszędzie.

   Active Drink Collibre

   38,50 299,00 
   Beauty Drink Collibre

   38,50 299,00 
   Kolagen Vital Drink Collibre

   38,50 299,00 

   Kolagen do twarzy Collibre® to produkt, który posiada w sobie bardzo krótkie bioaktywne peptydy, które w żołądku zamieniają się na aminokwasy – następnie wchłaniają się one w jelicie cienkim aż w 95procentach, skąd wraz z krwią przedostają się do wszystkich komórek organizmu, jego tkanek i układów.

   Aby zobaczyć, jak wielka jest różnica między kolagenem Collibre® naszej marki, a kolagenami niebędącymi hydrolizatami, wystarczy spojrzeć na ich wchłanianie. Kolagen, który nie jest hydrolizatem wchłania się tylko w 4 procentach – to przepaść między naszym Collibre®, który wchłania się aż w 95 procentach!

   Kolagen naturalny na twarz

   Jakie działanie niesie ze sobą kolagen do twarzy Collibre®Beauty Drink?

   Ma duży wpływ na spłycanie zmarszczek, poprawia jędrność oraz elastyczność skóry nie tylko twarzy, ale też innych części ciała.

   Ponadto regeneruje zniszczone włosy i paznokcie, redukuje ewentualne przebarwienia skóry, działa zapobiegawczo na powstawanie cellulitu i rozstępów, a także, co niezmiernie istotne, zwłaszcza teraz, w okresie zimowym – wzmacnia system odpornościowy.

   Proponujemy Ci kosmetyki z kolagenem najlepszej jakości, w niewielkiej buteleczce, która nie zajmuje wiele miejsca, a nosi w sobie niezmiernie wiele dobroczynnych składników, które zbawiennie wpłyną na Twój organizm i jego odbudowę.

   Kolagen do twarzy na trądzik

   Kolagen do picia Collibre® Beauty działa na wiele problemów skórnych. Jeśli jesteś w gronie osób, które borykają się z problemami skórnymi, ,masz problem ze słabymi paznokciami i marzysz o gęstych, mocnych włosach – sięgnij po Collibre®.

   Kolagenowy shot w skondensowanej dawce 10 000 mg, pełen witamin A, E, C oraz krzemu, wchłania się w 95 procentach w przewodzie pokarmowym, a dalej wędruje krwiobiegiem po same końcówki włosów i paznokci. Odbudowuje je, wzmacnia i dodaje witalności. 4 tygodniowa kuracja naszym produktem wpływa także na jakość Twojej skóry, pozbywając się jej niedoskonałości, przez co skóra zaczyna promieniować zdrowiem i pięknem.

   Podczas produkcji kolagenu staramy się zadbać o składniki pomagające w pielęgnacji skóry, warto zatem skorzystać z naszych kosmetyków kolagenowych, aby po krótkim czasie zobaczyć widoczne efekty stosowania tych produktów.

   Kolagen naturalny na trądzik

   Trądzik pojawia się na twarzy w wyniku wzmożonej pracy gruczołów łojowych. Nadmierne ilości wydzielanego łoju prowadzą do zatkania się gruczołów, a sam łój to doskonała pożywka dla bakterii.

   Jeśli potrzebujesz szybkiej i efektownej pomocy dla swojej cery, która zmaga się z trądzikiem, spróbuj naszego naturalnego kolagenu, który działa doskonale na trądzik niezależnie od rodzaju cery. Nie ważne jakiego typu cerę posiadasz, czy tłustą czy też suchą, wrażliwą czy też nie – kolagen naturalny to doskonałe rozwiązanie na jej wszystkie dolegliwości, dlatego tak ważny jest odpowiedni poziom kolagenu w skórze.

   Nasz naturalny kolagen wołowy nie uczula, kosmetyk zawiera tylko i wyłącznie naturalne składniki najwyższej jakości, zatem możesz stosować go z komfortem i pewnością, że nie wpłynie on negatywnie na Twój organizm.

   Kolagen do picia na zmarszczki

   Już po 25 roku życia zdolność organizmu do produkowania kolagenu spada z każdym kolejnym rokiem o 1 procent. Stosując 4 tygodniową kurację kolagenem Collibre®Beauty dostarczysz swojemu organizmowi niezbędnych składników, by uzupełnić braki kolagenowe oraz uzyskać piękną, gładką i pozbawioną niedoskonałości skórę.

   Pamiętaj, aby nie przekraczać dziennej dawki zapotrzebowania na kolagen w organizmie. Na każdym opakowaniu podajemy odpowiednią ilość kolagenu, należy się do niej stosować.

   Czysty kolagen to najważniejsze białko występujące w ludzkim organizmie, jest główną częścią podstawy tkanki łącznej i stanowi aż 30 procent wszystkich białek obecnych w organizmie. Kolagen bierze także aktywny udział w funkcjach życiowych większości narządów i tkanek. Odpowiada on za odpowiednie nawilżenie skóry oraz odnowę komórkową. Ponadto włókna kolagenowe są fundamentalnym budulcem ścięgien, tkanek łącznych, kości, rogówki oka czy stawów.

   Nasz hydrolizowany kolagen marki Collibre® zawiera w sobie wyjątkowy skład aminokwasów takich jak:

   • glicyna
   • prolina
   • lizyna

    

   To dzięki nim kolagen jest wytrzymały na rozciąganie. Niestety, jak już wiadomo, z wiekiem wytwarzanie kolagenu w sposób naturalny maleje z każdym rokiem. Aby uniknąć przykrych skutków związanych z upływem czasu i starzeniem się skóry, należy kolagen uzupełniać. Nasz suplement diety w postaci pitnego kolagenu Collibre®Beauty doskonale uzupełni wszystkie braki w Twoim organizmie. Niedobór kolagenu powoduje nieprzyjemne skutki zauważalne i odczuwalne fizycznie – nasza skóra traci jędrność i sprężystość.